Черствий Геннадій Борисович
Одномандатний виборчий округ | 32 |
Висування | політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" |
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК | 21-34-18408 від 18.09.2014 |
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом | 1089 від 23.09.2014 |
Відомості про кандидата | народився 19 липня 1970 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "Крост", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". |
ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ
ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №32
Я, Черствий Геннадій Борисович, усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і ВО «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом у народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:
1. Вступити до фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді України VIII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.
2. Голосувати лише особисто.
3. Особисто голосувати за закони, спрямовані на виконання Передвиборної програми ВО «Батьківщина».
4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік, свою декларацію про доходи та видатки.
У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.
Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала ВО «Батьківщина»: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя.
Я добре знаю проблеми, які турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов' язання перед своїми земляками добитися:
1. Введення практики публічних громадських слухань з основних питань життєдіяльності округу. Створення органів самоорганізації громадян.
2. Будівництво сміттєпереробного заводу і впровадження ефективної системи роздільного збору і переробки сміття.
3. Реструктуризація ЖКГ. Звільнення від квартплати мешканців аварійних і старих будинків. Надання субсидій і державних субвенцій громадянам, що інвестують в розвиток житлово-комунальної інфраструктури міста.
4.Заміна водопровідних труб і очисних споруд із застосуванням нових технологій. Проведення робіт по очищенню водовідвідних систем.
5.Використання альтернативних і поновлюваних джерел енергії для дешевшого і якіснішого освітлення вулиць міста. Ефективне управління енергомережами дозволить скоротити витрати на вжиток енергії, при цьому зробивши місто світліше.
6. Вироблення програми по збереженню і розвитку міських парків родинного відпочинку.
7. Реалізація програми "Чиста вода в кожен будинок". Інвестиції в модернізацію міської системи очищення води. Використання в загальноміському водопостачанні стандартів очищення і якості води.
8. Соціальна програма підтримки молодих сімей "Молода сім'я в нову квартиру". Надання квартир з міського житлового фонду для багатодітних сімей, сімей військовослужбовців, працівникам бюджетних сфер.
9.Соціальний захист людей пенсійного віку через механізм надання пенсіонерам систем знижок на товари першої необхідності, товари вітчизняних виробників, ліки.
10.Збільшення кількості дошкільних і загальноосвітніх установ. Забезпечення таких установ комп'ютерами і іншим необхідним для здобування сучасної освіти устаткуванням.
11. Реконструкція автомобільних доріг і участь громадських організацій в контролі якості ремонту дорожніх покриттів.