Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Чи складено тест на незалежне оцінювання? (Анонс прес-конференції)

Чи складено тест на незалежне оцінювання? (Анонс прес-конференції)

7 червня об 11:00 в приміщенні Інформаційної агенції «Українські Новини» (адреса: вул. Еспланадна, 20) відбудеться прес-конференція, організована мережею ОПОРА, за підсумками громадського спостереження за ЗНО. Тема заходу: «Чи складено тест на незалежне оцінювання?». Нагадуємо, що цьогоріч ОПОРА забезпечила громадськими контролерами 1200 пунктів тестування. Кількість спостерігачів на кожному з предметів коливалася від 50 до 20 % покриття сесій ЗНО. Пріоритетами стали найчисельніші та найпопулярніші cеред абітурієнтів предмети, зокрема, українська мова та література, математика, історія України.

Координатор освітніх програм Громадянської мережі ОПОРА Ольга Стрелюк оцінить процес організації перевірки знань абітурієнтів під час основної сесії ЗНО, розповість про основні порушення процедури та виклики для системи стандартизованого тестування.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org