Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Член криворізької виборчої комісії подорожує з печаткою до міськвиконкому

Член криворізької виборчої комісії подорожує з печаткою до міськвиконкому

Член криворізької виборчої комісії подорожує з печаткою до міськвиконкому

Члени дільничної виборчої комісії м. Кривого Рогу дістали печатку з опечатаного сейфу та поїхали з нею до міськвиконкому.

Член дільничної виборчої комісії № 121689 (просп. Дзержинського, 36А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50007) під час відеозйомки повідомила про те, що після опломбування сейфу 23 жовтня 2015 року, їй довелося дістати з сейфу печатку та поїхати з нею до міськвиконкому здавати документи (вочевидь до міської виборчої комісії, яка знаходиться у приміщенні міськвиконкому).

Згідно Рішення Центральної виборчої комісії № 212, п. 12: «Порядок виготовлення, передачі, зберігання та використання печаток територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищпостанови Центральної виборчої комісії, затверджений постановою ЦВК від 01.09.2015 № 212, під час виборчого процесу печатки територіальних та дільничних виборчих комісій зберігаються у сейфах (металевих шафах) у приміщенні відповідної виборчої комісії».

Згідно ч. 4 ст. 19 Закону України «Про місцеві вибори»: «Рішення Центральної виборчої комісії є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами виборчого процесу, в тому числі територіальними, дільничними виборчими комісіями, а також органами виконавчої влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org