Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Члени Громадянської мережі ОПОРА залучились підтримкою громадських активістів у Павлограді

Члени Громадянської мережі ОПОРА залучились підтримкою громадських активістів у Павлограді

Члени Громадянської мережі ОПОРА залучились підтримкою громадських активістів у Павлограді

З метою поширення ідеї енергозбереження та залучення підтримки громадських активістів у впровадженні енергоефективних заходів, 8 серпня у Павлограді відбулася зустріч представників Громадянської мережі ОПОРА з членами міської громадської організації «Агентство муніципального та регіонального розвитку».

Керівник ОПОРИ у Дніпропетровській області Сергій Федько розповів про напрямки та діяльність організації, а також повідомив, що сумісно з міською владою Громадянська мережа є партнером Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». А це передбачає впровадження енергоефективних заходів, реформ та проектів у сферах, що включають використання енергоресурсів.

Для детального ознайомлення з механізмами роботи активістів ОПОРИ Вадим Головченко, місцевий координатор житлово-комунальних програм, продемонстрував присутнім інформаційні матеріали з енергозбереження. Під час зустрічі він наголосив, що, у зв’язку з підвищенням тарифів для городян, питання енергозаощадження набуває не аби якої актуальності.

 «Відверто кажучи, енергоефективність у місті сильно «шкутильгає». Через високий рівень ґрунтових вод більшість мереж опалення у Павлограді проведена над землею, і саме на цих ділянках відбуваються основні втрати тепла в процесі постачання його до будинків. Це змушує населення самим якось дбати про збереження тепла в оселях. Наші просвітницькі кампанії спрямовані на те, аби їм у цьому допомогти», – підкреслив експерт.

Після жвавого діалогу голова правління громадської організації «Агенство муніципального та регіонального розвитку» Максим Лавренко висловив зацікавлення у співпраці в цьому напрямку. Він запропонував долучитись до проведення в місті «Днів сталої енергії» і пообіцяв необхідну підтримку ОПОРІ у реалізації проектів з енергозаощадження.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org