Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Чому на двох офіційних ресурсах, різниця кількості виборців в Кривому Розі становить 15 267?

Чому на двох офіційних ресурсах, різниця кількості виборців в Кривому Розі становить 15 267?

Чому на двох офіційних ресурсах, різниця кількості виборців в Кривому Розі становить 15 267?

До нас звернулись представники громадських організацій Кривого Рогу з проханням допомогти з роз’ясненням з приводу кількості виборців, які мають право голосувати на виборах 27 березня 2016 року.

  • Так, якщо зайти на офіційний ресурс Державного реєстру виборців (drv.gov.ua) і знайти кількість виборців в Кривому Розі, станом на 31.01.2016, то ця цифра складає 529 674.
  • А на сайті Центральної виборчої комісії (cvk.gov.ua) станом на 1.02.2016 кількість виборців становить уже 514 407 осіб.

Тобто виходить різниця в 15 267 виборців.

Ми зробили запит до ЦВК і отримали аргументовану відповідь:

"На сайті Державного реєстру виборців (drv.gov.ua) зазначається кількість виборців включно з тими виборцями, у яких в базі даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» зазначена відмітка «вибув» (вибули з Кривого Рогу і не зареєстрували своє місце проживання в іншому місці України Виборці, які мають відмітку «вибув» не включаються до списків виборців.

514407 – кількість виборців Кривого Рогу станом на 1 лютого 2016 року без врахування таких, що мають відмітку «вибув», військовослужбовців строкової служби та виборців, які відбувають покарання в м. Кривий Ріг, які не мають права голосу на місцевих виборах.

15267 виборців нікуди не поділись, це:

  • виборці з відміткою в паспорті «вибув»
  • військовослужбовці строкової служби
  • виборці, які відбувають покарання в м. Кривий Ріг© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org