Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Чорний Дмитро Сергійович

Чорний Дмитро Сергійович

Чорний Дмитро Сергійович

Одномандатний виборчий округ 34
Партія, що висунула ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9147 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 310 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 14 жовтня 1989 року в місті Жовті Води Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта базова вища, кореспондент, телерадіокомпанія "Жовта Річка", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО", проживає в місті Жовті Води Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО".

 

Передвиборча програма

Кандидата у народні депутати України мажоритарного округу № 34

Чорного Дмитра Сергійовича

Я, Чорний Дмитро Сергійович, заявляю, що основні чинники моєї діяльності повністю збігаються з цінностями та цілями ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО».

Всі ми живемо мріями, у щасті та безпеці, гармонії з собою та оточуючим світом. Але я, як і кожен рядовий мешканець України, щодня на своєму шляху зіштовхуюсь з реальністю, де видно подвійні стандарти, щодо вирішення проблем різних людей. Всі ми хоч раз, але мали справу з несправедливістю існуючої системи. І все ж, більшість з нас все ще вірить обіцянкам політиків, та у лідера, що прийде та змінить світ на краще.

Ми, представники ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО», зрозуміли: не варто чекати цих хороших людей – треба брати ситуацію у власні руки.

Свою діяльність та програму ми базуємо на ідеї того, що СВОБОДА – головний критерій щастя та повноцінного розвитку і реалізації людини.

Совість.

Це морально-етичний стрижень, який обумовлює наші вчинки та думки навіть тоді, коли поруч з нами нікого немає. Це чесність перед собою, а значить і перед суспільством.

Солідарність.

В першу чергу, солідарність – це відсутність байдужості. Суспільству необхідні діалог і взаєморозуміння. Солідарність – це допомога людині у пошуку роботи, у створенні умов для перекваліфікації та отримання іншої спеціальності.

Власність.

Власність – це соціальний і економічний фундамент реалізації права людини на життя. Без власності не буває ні процвітання, ні свободи. Власність є головною гарантією свободи.

Держава мого майбутнього – це Україна громадянського, відкритого, вільного суспільства, заможна, самобутня, безпечна і щаслива. Щасливе майбутнє неможливе без усвідомленого минулого та надійного сьогодення.

Я бачу ефективність та послідовність змін так:

Майбутнє.

Майбутнє – це наші діти. Якщо сьогодні ми знайдемо в собі сили виховати здорову, освічену, розумну, гуманну націю, то вже за десяток років Україну населятиме нова еліта відкритих, щирих, освічених, небайдужих людей.

Я беру на себе відповідальність за:

 • сприяння виявленню на ранній стадії схильності дітей до різноманітних видів життєдіяльності суспільства.
 • створення всіх умов для того, щоб талант дітей розкрився в повній мірі, і вони змогли реалізувати свої найсміливіші ідеї.

Сьогодення.

Сьогодення – це стартова точка на шляху змін. Неможливо побудувати міцний будинок, не маючи надійного фундаменту. Забезпечити щасливе майбутнє – це захистити приватну власність сьогодні, створити прозорі та прийнятні умови для можливості примноження власності чесним шляхом будь-якою родиною чи особою.

Історична спадщина

Минуле – це ґрунт, на якому формується фундамент сучасності та майбутнього. Ми маємо повернути народу почуття господарювання на своїй землі, зв’язок з предками через відновлення реальної історії та багатовічних традицій нації.

До переліку моїх пріоритетів належать:

 • підтримка впровадження альтернативних джерел енергії.
 • захист навколишнього середовища.
 • втілення в життя програми по пільговому кредитуванню молоді для придбання власного житла та початку власної справи
 • адаптація приміщень громадського користування для людей із обмеженими фізичними можливостями. 
 • популяризація політики філантропії та меценацтва.

Любов є джерело всього життя.

Єдиним внутрішнім стрижнем для консолідації та прогресивного розвитку України я бачу Любов до України, що містить конкретні складові:

 • Турбота про Україну.
 • Знання потреб України.
 • Відповідальність перед своїми близькими, своїм родом, Вітчизною і Богом за всі свої дії та бездіяльність, що завдають шкоди Україні.
 • Повага до себе, співгромадян, своєї країни, землі, історії, культури свого народу та інших народів планети.
 • Розуміння і сприйняття своєї особистої участі в духовній взаємодії всього українського суспільства з метою його зміцнення та розвитку.

З любов’ю до України ми зможемо все!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org