Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Чорний піар проти кандидата

Чорний піар проти кандидата

Чорний піар проти кандидата

У м. Дніпропетровську поширюють антиагітаційні матеріали проти опозиційного кандидата Ігоря Циркіна. Кандидат має підозри стосовно авторів «чорнухи», але заяву до міліції не подаватиме.

У виборчому окрузі №25  (Центр: місто Дніпропетровськ, Красногвардійський район. ОВО включає: частина Амур-Нижньодніпровського району, Красногвардійський район міста Дніпропетровська) поширюють листівки з чорним піаром проти кандидата Ігоря Циркіна. У тексті від імені Віктора Януковича зазначено: «Я, Виктор Янукович, поддерживаю Игоря Цыркина». Листівки були розклеєні в ніч з 22 на 23 жовтня.

У розмові зі спостерігачем ОПОРИ І. Циркін повідомив, що кандидати повинні працювати на користь жителів округу, а не поливати один одного брудом. На питання чи підозрює кандидат в розповсюдженні антиагітаційних матеріалів когось зі своїх опонентів по округу, О.Циркін повідомив, що це може бути Загід Краснов («Громадська Сила»), соратник і бізнес-партнер Ольга Царьова чи Максим Курячий (Блок Петра Порошенка).

До правоохоронних органів кандидат заяви не подавав. «Когда людей просто так избивают и кидают в мусорные баки, когда в стране царит тотальное беззаконие, заниматься расследованием применения черного пиара против оппозиционного кандидата никто не будет» - зазначив О.Циркін

Нагадаємо, що Ігор Циркін – діючий депутат Верховної Ради України від Партії Регіонів по 25 виборчому округу. Екс-перший заступник Дніпропетровського міського голови (2010 – 2012 рр.). На позачергових виборах народних депутатів 2014 року балотується як самовисуванець.

Згідно п.10 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org