Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Чорний піар та пошкодження білбордів у м. Павлограді

Чорний піар та пошкодження білбордів у м. Павлограді

Чорний піар та пошкодження білбордів у м. Павлограді

У місті Павлограді спостерігачем ОПОРИ зафіксовані випадки чорного піару, та пошкодження агітаційних матеріалів, а саме білбордів.

В місті Павлограді зафіксовані випадки чорного піару направлені проти кандидата на посаду голови міста Анатолія Вершини (“Опозиційний блок”). Так містом розповсюджують листівки, де А. Вершина зображений у формі міліціонера та зазначені його статки. Листівка підписана павлоградським комітетом виборців. Слід зазначити, що раніше кандидат працював начальником міліції.

Нагадуємо, що відповідно до ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»: «Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями».

Також були зафіксовані випадки пошкодження білбордів. Серед тих чиї агітаційні матеріали було зіпсовано: Анатолій Вершина (“Опозиційний блок”), Іван Метелиця (“Відродження”) та Володимир Тихонов (“БПП “СОЛІДАРНІСТЬ”).

А. Вершина у телефонній розмові повідомив спостерігачеві ОПОРИ, що подібні дії вчиняють від безсилля, безграмотності і браку культури. “Кому це треба – можна перерахувати на пальцях однієї руки. Це зробили виконавці з драбиною, переклеїмо» - зазначив кандидат у мери міста.

Голова штабу кандидата на голову Павлограду В. Тихонова Микола Курячий, на запитання спостерігача ОПОРИ відповів, що зіпсованих білбордів вони не бачили і нададуть коментарі тільки після того, як переконаються на власні очі.

Представник ОПОРИ звернувся і до громадської приймальні “Відродження”, але там ніхто не відповідає. Спроби дізнатись номер телефону штабу виявились марними, адже на офіційному сайті партії зазначений номер у якому не вистачає однієї цифри.

Згідно п. 2 ст. 157 Кримінального кодексу України зазначено: «Ті самі діяння, поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, або іншим способом, - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років». © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org