Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Циркін Ігор Маркович

Циркін Ігор Маркович

Циркін Ігор Маркович
Одномандатний виборчий округ 25
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-17301 від 16.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 986 від 18.09.2014
Відомості про кандидата народився 6 вересня 1974 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів України по одномандатному виборчому округу №25 Циркіна Ігоря Марковича

Україна всією своєю історією виборола право бути вільною, демократичною, суверенною державною, де найвищою цінністю є люди, які хочуть. щоб Україна стала невід'ємною частиною об'єднаної Європи. Це усвідомлений вибір українського народу. Я впевнений, що саме сьогодні об’єднавшись, ми зможемо зробити все для того, щоб у нашій країні почали відбуватись зміни на краще для кожного громадянина.

Я, корінний дніпропетровець, майже десять років наполегливо і цілеспрямовано займаюсь вирішенням проблем життєдіяльності звичайних мешканців свого міста. Кожного дня я роблю конкретну справу, домагаючись від чиновників виконання своїх обов’язків по поліпшенню житлово-комунальних умов людей. Мені болить, в якій країні і як житимуть мої і наші діти. У тяжкі часи для нашого народу, дуже важливо повністю змінити систему управління по всій вертикалі, залучити до роботи нові обличчя, небайдужі до людських проблем.

Я знаю з чого починати:

- Впровадження системних реформ для оздоровлення всього суспільства, розвиток демократичної, соціально орієнтованої політики у всіх гілках влади.

- Закріплення на законодавчому рівні права виборців на відкликання депутатів (будь-якого рівня) у разі невиконання ними своїх зобов’язань. Визначення термінів і закріплення на законодавчому рівні обов’язкового прилюдного звітування депутатів про стан виконання наказів виборців. Зняття депутатської недоторканності.

- Розширення прав місцевого самоврядування . Децентралізація влади, яка має на увазі розподіл грошових коштів, зароблених в нашому регіоні, на місцях і повернення їх городянам, у вигляді комфорту.

- Системне вирішення проблем у нашому місті. Знищення корупції – передумова для розвитку міста, запорука якісної освіти, охорони здоров’я, належної транспортної та комунальної інфраструктури.

- Створення на рівні держави пріоритетних умов для роботи вітчизняного товаровиробника, сприяння розвитку внутрішнього ринку товарів та послуг.

- Забезпечення майбутнього нашої держави – створення і впровадження концепції патріотичного і духовного виховання дітей та молоді, гідних Героїв України.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org