Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Цуркан Олег Валерійович

Цуркан Олег Валерійович

Цуркан Олег Валерійович
Одномандатний виборчий округ 37
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-17689 від 17.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1058 від 22.09.2014
Відомості про кандидата народився 28 жовтня 1979 року в місті Сортавала, Карелія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, виконавчий директор, ТОВ "Будівельно-монтажне управління № 7", член Соціалістичної партії України, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №37

на позачергових виборах народних депутатів України 26.10.2014 року

Цуркан Олега Валерійовича

Людина - понад усе!

Я не проти багатих, я проти бідності в нашій державі. Докладу максимум зусиль для мінімізації соціального розриву між громадянами України.

Моя мета.

Поступово створювати Європу в Україні, для цього буду вимагати:

- створення нової системи управління державою на соціалістичних засадах;

- буду вимагати не допустити так звану «масштабну приватизацію» державних підприємств, тим більше в умовах бойових дій, коли гинуть люди, коли жоден розсудливий інвестор не дасть вигідної ціни.

Вихід один - створювати, а не руйнувати і не розпродавати.

Відбудовувати армію, готувати солдатів до проходження військової служби зі шкільних парт.

Розвивати сільське господарство, а не готувати українські землі до продажу західним і українським олігархам. Це наша земля, вона нас годує, це майбутнє наших онуків, правнуків - ми не маємо право продавати землю. Не допускати зрадників до влади, люстрація повинна бути по кожному народному депутату з попереднього скликання.

Велику промисловість необхідно повернути в державне управління шляхом реприватизації, в край необхідно повернути в державне управління стратегічні об'єкти, такі як: газова промисловість, обленерго, залізні дороги.

Врятуємо село - врятуємо Україну!

Село є основним носієм мови, звичаїв і міцності українського народу. В нашому регіоні нові житлові будинки (за винятком VIP) не будуються. Молодь не в змозі придбати квартири. Необхідно в селах розпочати будівництво соціальних житлових будинків з розвиненою інфраструктурою, розселяти в них молодь, а інвестування в наші Землі, тваринництво, очищення водоймищ в громадян села безпроцентними кредитами і державною допомогою створимо нові робочі місця і врятуємо село, Україну.

Гарантую внесення законопроектів про пільгове переоформлення нерухомості в сільській місцевості.

Діти, їх освіта, відпочинок, спорт - основа нашого майбутнього. В селах обов'язкове відновлення клубів, гуртків, спортивних секцій.

Я, як депутат, буду боротися за порятунок села нашого округу. Я готовий використовувати весь свій досвід, свої сили для розвитку сіл, захисту людей від безправного самоуправства сьогоднішніх і вчорашніх політиків.

Людина - понад усе!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org