Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Царьов Олег Анатолійович

Царьов Олег Анатолійович

Царьов Олег Анатолійович

Одномандатний виборчий округ 40
Партія, що висунула Партія регіонів
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6413 від 03.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 181 від 07.08.2012
Відомості про кандидата народився 2 червня 1970 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Партії регіонів, проживає в селі Старі Кодаки Дніпропетровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

 

Дорогі мої земляки!

Шановні мої виборці!

Завдяки Вам я прийшов у політику. Щиро вдячний вам за підтримку, за довіру, за велику школу життя. Всі ці роки я набував досвіду разом з вами, був завжди разом з людьми, вирішував їх повсякденні потреби і проблеми. Ще не все вдалося зробити, але я чесно можу дивитися в очі людям тому, що завжди жив і надалі буду жити згідно православній вірі і своїм принципам. Таким виховали мене батьки. Так навчало мене життя. Я йшов у шахтарських колонах в 2004 році в Києві проти «помаранчевого» безладу. Стояв разом з однопартійцями на шляху частин Загону міліції спеціального призначення в 2007-му, коли Віктор Ющенко розпустив парламент і направляв до столиці внутрішні війська. Боровся з фашистами і націоналістами всіх мастей. Я завжди виступав за позаблоковий статус України, є противником вступу в НАТО. Я відстоюю дружбу з Росією, російську мову і нашу велику історію – історію Жукова і Гагаріна, історію великих перемог і звершень, досягнення батьків і дідів.

Наша головна біда і помилка полягає в тому, що наш народ-переможець, народ, який розгромив фашизм, народ, який побудував Дніпрогес і Магнітку, першим підкорив космос – позбавляють його коренів, історичної пам'яті, перетворюють в народ-споживача, народ дрібних крамарів, човників і гастарбайтерів, забрали у людей ідею, зміст творення. А хіба можна жити без духовного стрижня? Нам нав'язали почуття провини за радянське минуле, але, так і не зумівши за більшістю показників досягти радянського рівня, рівня радянської людини.

За останні 20 років зруйновано промисловість і сільське господарство, соціальна сфера, культура та освіта. У країні дефіцит порядку, справедливості і закону. Люди часом страждають від браку самого необхідного, від байдужості чиновників, від корупції, від елементарної неповаги до простої людини. Реалізація ініціатив Президента України, Партії регіонів по підвищенню рівня життя простих людей – ось шлях виходу з кризи.

Спільними зусиллями нам треба поставити заслін всім негативним явищам, навчитися діяти спільно. Повернути початковий сенс слова «колективізм», іншим, перевіреним часом, цінностям, навчитися відстоювати інтереси громад, посилити боротьбу з порушеннями моралі і моральності. Треба різко, на порядок, збільшити вкладення в людину, в дитинство, на підтримку ветеранів. Рішуче припиняти спроби очорнення минулого – без минулого у нас не буде майбутнього. Економіка і соціальна сфера міст і районів повинні отримати нові імпульси для розвитку.

Зростання новобудов, новосіль і народжуваності, зниження рівня безробіття, збільшення доходів людей – будуть для мене головними показниками в роботі, за якими я буду звітувати перед вами.

Я не буду займатися підкупом або обіцяти нездійсненне – вам це пообіцяють інші. Я обіцяю працювати разом з вами, працювати напружено, щоденно і результативно, бути завжди на вашому боці, мої шановні виборці.

Для цього і прошу вашої підтримки, вашої довіри. Буду робити все від мене залежне, щоб виправдати високе звання народного обранця, щоб захистити інтереси кожної людини та інтереси мого рідного краю.

З вдячністю і повагою прийму Ваш вибір.

 Олег Царьов© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org