Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Циркін Ігор Маркович

Циркін Ігор Маркович

Циркін Ігор Маркович

Одномандатний виборчий округ 25
Партія, що висунула Партія регіонів
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6455 від 03.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 181 від 07.08.2012
Відомості про кандидата народився 6 вересня 1974 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, перший заступник Дніпропетровського міського голови, член Партії регіонів, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати Українив одномандатному виборчому окрузі № 25

Ігоря Марковича Циркіна

Реалії сьогодення вимагають від Верховної Ради України ефективного реагування, зважених, скоординованих дій, спрямованих на зміцнення і розвиток української державності, економіки, забезпечення гідного рівня життя громадян. Досягнення цих орієнтирів можливе за умови зосередження зусиль єдиної команди Партії регіонів у парламенті на реалізації Програми Президента України В.Ф. Януковича «Україна для людей!», його Соціальних ініціатив, посилення євроінтеграційних процесів та збереження позаблокового статусу України – гарантії безпеки держави та громадянина.

1. Ефективна економіка – запорука успіху

Першочерговим завданням є масштабна модернізація виробництва, впровадження енергозбереження, зростання продуктивності праці, зміцнення конкурентних позицій вітчизняного виробника.

Стійке економічне зростання сприятиме підвищенню рівня зайнятості населення, зростанню заробітної плати, забезпеченню цінової стабільності. Забезпечувати пріоритетність стимулювання підприємств малого та середнього бізнесу шляхом надання доступу до кредитних ресурсів, зменшення податкового навантаження, у тому числі значне зниження податкових платежів для підприємств, які створюють нові робочі місця.

2. Соціальні гарантії будуть забезпечені

Потрібне введення нової державної стратегії надання соціальних гарантій громадянам упродовж усього життя.

На законодавчому рівні необхідне забезпечення цінової стабільності і доступності для кожної людини державного «антикризового» продовольчого та медичного кошика.

Кожній дитині в окрузі буде гарантовано місце в дитячому садку.

Національним меншинам будуть створені всі умови для вільного використання рідної мови на територіях їх компактного проживання.

Необхідні дієві заходи щодо створення належних умов для нарощування освітнього потенціалу, забезпечення широкого доступу талановитої молоді до знань.

Держава повинна сформувати потужне замовлення на будівництво соціального житла, житла для молоді, працівників бюджетної сфери, малозабезпечених сімей, людей з обмеженими фізичними можливостями.

Державна пенсія повинна забезпечувати громадянам повноцінне життя. Свою роботу в цьому напрямі бачу у підвищенні стандартів життя пенсіонерів для задоволення культурних потреб і можливості придбання товарів довгострокового споживання; створення умов для повноцінного відпочинку і туризму пенсіонерів; захисту прав працюючих пенсіонерів.

3. Охорона здоров'я має бути доступною та ефективною

Вважаю за необхідне подальше збільшення обсягів бюджетного фінансування системи охорони здоров'я до загальноєвропейського рівня; посилення контролю над якістю медичних послуг і препаратів; забезпечення захисту громадян від цінових стрибків на ринку лікарських засобів. Екстрена медична допомога повинна бути безкоштовною і якісною.

4. Екологічна безпека в регіоні буде забезпечена.

Слід забезпечити створення та ефективне функціонування системи екологічної безпеки округу. Особливу увагу – контролю над викидами в атмосферу та річку Дніпро. Підприємствам забезпечити можливість вирішувати питання екологічної безпеки виробництва, стимулювати їх до реалізації природоохоронних заходів.

5. Народ матиме реальну владу

Вибори за мажоритарними округами повертають депутата людям. Необхідно посилити відповідальність народного депутата перед виборцями. Виступаю за децентралізацію влади, реформування міжбюджетних відносин на користь місцевого самоврядування.

Багато місцевих проблем необхідно вирішувати системно на рівні країни. Тому, будучи повноважним представником округу в центральних органах влади, я зможу добитися просування інтересів своїх виборців на всіх рівнях. Використовуючи ресурси держави, області та міста, спираючись на підтримку громадян, особистий досвід роботи у сфері бізнесу та державного управління, забезпечу вирішення питань округу.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org