Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » ЦВК передала бюлетені закордонним виборчим дільницям

ЦВК передала бюлетені закордонним виборчим дільницям

ЦВК передала бюлетені закордонним виборчим дільницям

На засіданні Центральної виборчої комісії 20 жовтня відбулася передача 423 304 бюлетені Міністерству закордонних справ для голосування за закордонних виборчих дільницях.  Одночасно з бюлетенями виборчим комісіям передається штамп «Вибув».

Бюлетені мають отримати 116 дільничних виборчих комісій на закордонних виборчих дільницях. Вони передаються з урахуванням резерву, у визначеному законом розмірі – у кількості, що не перевищує 0,5 відсотка від кількості виборців, включених до списків для голосування.

Процедура передачі визначена Законом: представники МЗС, які мають відповідні довіреності, приймають бюлетені, а члени ЦВК, спостерігачі, представники партій з правом дорадчого голосу мають право за цим спостерігати. Проте, спершу Голова ЦВК Володимир Шаповал запропонував залишити кворум із членів ЦВК для продовження проведення засідання і відправити інших спостерігати за процедурою передачі. Але ця пропозиція не знайшла підтримки серед членів комісії.

Під час процедури передачі відкрили двері вантажівки для демонстрації бюлетенів. Після того, як всі охочі на них подивилися, двері зачинили, але не опломбували. Можливо, це зробили пізніше.

Процедура передачі закінчилася сладанням протоколу, який підписали усі члени ЦВК, уповноважений представник МЗС та представник КПУ (інші не виявили бажання).

Нагадаємо, у списки для голосування на закордонних виборчих дільницях включено 419 тис. 277 виборців. Голосування відбудеться 28 жовтня 2012 року.

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org