Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Дацько Тетяна Федорівна

Дацько Тетяна Федорівна

Дацько Тетяна Федорівна

Одномандатний виборчий округ 39
Партія, що висунула Комуністична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5495 від 31.07.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 136 від 03.08.2012
Відомості про кандидата народилася 19 квiтня 1965 року в місті Павлоград Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови Дніпропетровської обласної ради, член Комуністичної партії України, проживає в місті Павлоград Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

 

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в депутати Верховної Ради України

ДАЦЬКО ТЕТЯНИ ФЕДОРІВНИ 

«МОЯ ВОЛЯ – НАРОДНА»

Моя мета - відстоювати інтереси простих людей, щоб забезпечити дітям щасливе дитинство, всім трудящим роботу і справедливу зарплату, ветеранам - гідну старість.

Я, як комуніст, вірю в перемогу праці над капіталом, у можливість побудови вільного, демократичного суспільства без експлуатації людини людиною. Бо ми, комуністи, добиватимемося скидання політичної диктатури капіталу і встановлення системи справжнього народовладдя, в якому долю країни вирішує не купка олігархів, а трудовий народ.

Ми, комуністи, пропонуємо українському народові реальну альтернативу капіталістичному занепаду - соціалістичне суспільство справедливості і гуманізму. На шляху до нього нам доведеться вирішити два завдання: здолати кризові явища, викликані правлінням капіталу, і створити передумови для побудови соціалізму.

На нашу думку, основна функція економіки і базова мета державної економічної політики - максимально повне забезпечення потреб суспільства і громадянина. Працювати на користь трудящих, створювати умови для самореалізації і забезпечення високих стандартів життя кожного.

Саме на реалізацію цих цілей має бути спрямований весь науково-технічний і виробничий потенціал економіки.

Отримавши вашу підтримку і довіру, зобов'язуюсь зосередити свою  діяльність як депутат-комуніст на вирішенні таких завдань:

  • надати місцевій самоврядності всі необхідні фінансові і організаційні можливості для розвитку громад, формувати державний бюджет "знизу";
  • здійснювати контроль щодо соціальних зобов'язань приватного капіталу, що стосуються зарплат і умов праці найнятих працівників , пенсійного страхування, дотримання екологічних стандартів.
  • сприяти введенню державної підтримки кооперативним господарським об'єднанням громадян. У першу чергу кооперативам селян - власників земельних паїв у сільській місцевості. Забезпечити пільгове кредитування таких об'єднань державними банками;         
  • сприяти відродженню колективних і державних сільськогосподарських підприємств на основі збереження земельних ресурсів у власності селян-пайовиків і держави;
  • на практиці реалізувати конституційне положення про безкоштовність дошкільної, середньої, професійно-технічної і вищої освіти в державних навчальних закладах;
  • збільшити чисельність державних культурних установ, у першу чергу в малих містах і сільській місцевості;
  • вирішувати транспортну проблему шляхом організації додаткових маршрутів; 
  • забезпечити сільське населення водою і газом. 
  • розширити мережу якісного телемовлення і телекомунікацій.

Моя передвиборна програма є одночасно договором про соціальне партнерство з кожним, хто прийняв рішення ПОВЕРНУТИ КРАЇНУ НАРОДОВІ разом з нами, з комуністами!

Зобов'язуюсь, що вся моя робота у Верховній Раді Україні  буде спрямована на благо простого народу. Ви завжди зможете звертатися до мене з вашими питаннями.

Всі на вибори! З вашою підтримкою ми переможемо!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org