Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Данелія Сілован Манучарович

Данелія Сілован Манучарович

Данелія Сілован Манучарович
Одномандатний виборчий округ 32
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19441 від 22.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1154 від 25.09.2014
Відомості про кандидата народився 15 березня 1965 року в місті Кутаїсі, Грузія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Спроба", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

в одномандатному виборчому окрузі №  32

Данелії Сілована Манучаровича

Шановні виборці !

Я, громадянин України Данелія Сілован Манучарович, висуваю свою кандидатуру у народні депутати України і звертаюся до Вас  із закликом підтримати мою програму.

У мене є досвід роботи керівника, тому усвідомлюю весь тягар відповідальності, який візьму на себе у випадку Вашої підтримки на майбутніх виборах.

Я впевнений, що мої знання, переконання, життєвий досвід і громадянська позиція дозволять оперативно і за моєї безпосередньої участі вирішувати проблеми людей, які звернулися до мене.

Переконаний, що діяльність народного депутата Верховної Ради України визначається не тільки кількістю прийнятих нормативних актів. Окрім безпосередньо створення та прийняття нормативно-правових актів, необхідно удосконалювати сам механізм їх реалізації, який має бути чітко передбачений у відповідному нормативному акті. Всі законодавчі ініціативи та прийняті на їх основі нормативно-правові акті повинні бути спрямовані на благо людей та всього суспільства, а не окремих бізнесових груп.

Основні напрямки передвиборчої програми:

1. Необхідно створити програму по кардинальному поліпшенню якості життя громадян, незалежно від віку і соціального стану. В першу чергу програма повинна торкнутися найменш захищених категорій громадян - лікарів і вчителів, багатодітних сімей, пенсіонерів. Створити комфортне соціальне середовище в країні.

2. Посилити контроль над виконанням своїх обов'язків чиновниками всіх рівнів, дотриманням законності дій і рішень, що проводяться владними органами. Створити систему, яка сприяє запобіганню зловживань владою, що забезпечує невідворотність покарання за допущену халатність, викликану як дією, так і бездіяльністю як окремих чиновників, так і їхнього колективу.

3. В органах державної влади та місцевого самоврядування впроваджувати принцип «єдиного вікна», щоб виключити біганину громадян по численних інстанціях і кабінетах.

4. Стимулювати розвиток місцевого самоврядування через проведення широкомасштабної роз'яснювальної роботи з населенням. Реалізувати систему зворотного зв'язку органів влади з громадянами.

5. Відродити моральність в суспільстві. Створити постійний моніторинг ЗМІ на предмет відповідності їх нормам загальноприйнятої моралі. Здійснювати пропаганду здорового способу життя і традиційної сім'ї.

6. Відтворити систему патріотичного виховання молоді. Стимулювати створення структур патріотичного виховання молоді через систему додаткових грантів, що виділяються з бюджету.

7. Навести жорсткий порядок в ЖКГ та енергетиці. Посилити контроль над ціноутворенням в системі ЖКГ і вартістю енергоносіїв. Посилити контроль за витрачанням коштів бюджетів усіх рівнів, що направляються на дорожнє будівництво та благоустрій територій.

8. Розробити та впровадити цільові програми кредитування. В рамках цільових програм надавати:

- Безвідсоткові довгострокові цільові кредити підприємствам на оновлення виробничих фондів: будівель, споруд, обладнання;

- Пільгові (зі зниженою процентною ставкою) довгострокові цільові кредити громадянам на придбання першого житла.

9. Надати можливість для кожного почати бізнес з нуля. Збільшити частку малого і середнього бізнесу в економіці України в сферах промисловості та послуг.

Як я буду це виконувати:

 - Активно, сумлінно і старанно працювати в парламенті по всім перерахованим вище напрямками.

- Регулярно проводити зустрічі з виборцями і жителями округу і здійснювати прийом громадян, представників організацій, підприємств.

- Тісно співпрацювати з органами влади і бути дієвим посередником між ними і Вами, мої виборці. Брати активну участь в засіданнях виконавчих органів.

- Залучати своїх опонентів по виборчій кампанії для вирішення проблем нашого виборчого округу.

Керуючись цією програмою, я маю намір у разі обрання депутатом захищати в Верховній Раді України інтереси всіх мешканців округу.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org