Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Дідич Валентин Володимирович

Дідич Валентин Володимирович

Дідич Валентин Володимирович
Одномандатний виборчий округ 40
Висування ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21622 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1229 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 11 жовтня 1957 року в селі Завадівка Володарського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Криничанська районна державна адміністрація, безпартійний, проживає в селі Чернече Криничанського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

ДІДИЧ

Валентин Володимирович

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ВІД ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 40

ЖИТИ ПО-НОВОМУ!

Українці повстали на Майданах тому, що люди не хочуть жити так, як жили досі. Зміни в країні треба починати із усвідомлення себе громадянином, відповідальністі за власне життя і створення нової держави. Настав час поставити чітку детальну мету, визначитись, що для нас «жити по-новому»!

ЖИТИ ВІЛЬНО!

Бути вільним – це значить мати змогу використовувати всі громадянські права, які надає нам Конституція. Це значить рівність всіх перед законом – і простої людини, і Президента. І це вважаю своїм головним завданням на посаді депутата.

Слід створити механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади. Інформація про підготовку та прийняття рішень, планування та розподіл фінансів, –  повинна бути максимально відкритою. Це ж стосується кадрової політики і діяльності кожного чиновника та посадовця, їхніх статків, доходів та витрат. Законодавча, виконавча і судова влади найняті нами, народом, живуть на наші податки і повинні нам служити!

Домагатимусь прийняття і виконання законів про повну «прозорість влади»: переходу до обрання парламенту за відкритими списками; повного перезавантаження влади, зокрема, проведення дочасні місцевих виборів; децентралізації влади. Територіальні громади матимуть більше прав і грошей на реалізацію владних повноважень та вирішення місцевих проблем, але Україна залишиться при цьому унітарною, соборною державою.

Українська мова має бути державною, але з дотриманням ст.10 Конституції, яка гарантує вільний розвиток усіх мов. Мені важко уявити, щоб у центрі Парижу чи Лондона на крамницях були написи українською «Розпродаж» чи «Знижки». Нам треба вчитись себе поважати як український народ.

Підтримую вступ до Європейського Союзу не як мету, а як отримання інструменту для зміни країни на краще, із впровадженням європейських стандартів.

ЖИТИ БЕЗБІДНО!

Наша мета - будувати суспільство заможних людей, де будуть створенні всі умови для гідного життя пенсіонерам, інвалідам, студентам та іншим малозабезпеченим громадянам.

Ми маємо все, щоб забезпечити добробут. Ми – працьовитий, творчий, освічений народ. І для реалізації підприємницького потенціалу нам необхідно бути захищеними від несправедливості. Тому передумова успішності всіх змін, в тому числі й в економіці – реформа правоохоронної системи (суди, міліція, СБУ, прокуратура). Корупція має бути знищена! Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити. Але податки повинні платити всі! У свідомості людей має зрости тверде переконання – хто ухиляється від сплати податків, той живе за рахунок інших, він – злодій!

Я наполягатиму на прийнятті жорстких законів щодо злісних неплатників податків.

ЖИТИ ЧЕСНО!

Україна має будуватися на принципах правової держави й справедливості.

Завдання народних депутатів – представляти інтереси народу і приймати зважені рішення, думаючи про всіх і кожного. Тому моя турбота – ще й прийняття та виконання законодавчих ініціатив по вирішенню комплексних проблем, які хвилюють моїх виборців Криничанського, Солонянського, Томаківського, Заводського (м. Дніпродзержинськ) районів, міста Марганець.

Все це можна досягти тільки за умови миру в країні. Підтримаємо армію! Згуртуємося проти ворога! Тільки разом ми переможемо зовнішнього агресора, який знову намагається нас роз’єднати і владарювати тут. Україна буде жити безпечно!

ОБ’ЄДНУЄМОСЯ І ВІРИМО!

СЛАВА УКРАЇНІ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org