Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Дегтярьов Юрій Сергійович

Дегтярьов Юрій Сергійович

Дегтярьов Юрій Сергійович
Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-17384 від 17.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1058 від 22.09.2014
Відомості про кандидата народився 24 липня 1962 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Індустріальна районна у місті Дніпропетровську рада, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

по одномандатному виборчому округу № 24 

Дегтярьова Юрія Сергійовича 

Послідовність дій. Справедливість рішень. Законність для всіх!

У цей складний для народу і країни час,  я звертаюсь до своїх співвітчизників. Не тільки виборців, а перш за все до людей,  які живуть поряд зі мною. Людей, яких об’єднали не лише спільна мова, кордони, а й сьогоднішня біда – військові дії на сході країни. Усі ми, по мірі сил, робимо все можливе, аби допомогти захисникам. Але, сьогодні, безпека країни залежить від послідовності дій у створенні професійної армії за сучасними стандартами, з бойовими, а не паркетними генералами, з професійно навченими військовими, а не 18-річними хлопцями. Я військовий, саме тому я іду до Верховної Ради. 

Країні потрібні радикальні зміни, боротьба з корупцією, реформи: пенсійна, податкова, судова, медична, освіти. Про це кричать усі протягом 23-х років нашої незалежності. Я не буду цього робити.  Майдан зробив нас усіх іншими людьми - нестерпними до брехні і пустих обіцянок. Країна довела, що вона готова до змін. Якісно новий парламент сформує новий уряд. І тоді на основі справедливих рішень ми  усі разом розпочнемо кардинальні реформи. Розширення повноважень регіонів дасть можливість переглянути драконівські податки, захмарні комунальні платежі, розвивати  накопичувальну пенсійну систему, збільшувати доходи  громадян,  боротися з безробіттям і створювати робочі місця для молоді.

Послідовність дій і справедливість рішень - тільки за умови законності для всіх!

Не реформування МВС, а створення нової муніципальної поліції з молодих досвідчених людей.  Персональне обрання і звільнення громадою керівників МВС, прокурорів і суддів – гарантія безпеки і прав громадян. Всі ми достойні гідного і кращого життя. Саме тому я іду у Верховну Раду.

Можливо, це остання надія і можливість зберегти нашу країну. Ми не маємо морального права позбавити наших дітей майбутнього. Це право вибору здобувається  кров’ю синів України.

Вибір завжди складний. Не дайте себе ошукати пустими   обіцянками. Думайте, аналізуйте і обирайте гідних!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org