Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Демідова Наталія Михайлівна

Демідова Наталія Михайлівна

Демідова Наталія Михайлівна
Одномандатний виборчий округ 27
Висування Політична партія "Опозиційний блок"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-23335 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1306 від 29.09.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата звернення із заявою про відмову балотуватися
Номер та дата рішення про скасування реєстрації кандидата 1693 від 13.10.2014
Відомості про кандидата народилася 9 жовтня 1966 року в місті Старокостянтинів Хмельницької області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний лікар, КЗ "Дитячий протитуберкульозний санаторій № 5", безпартійнa, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок".

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 27 від Політичної партії «Опозиційний блок»

Демідової Наталії Михайлівни.

Суспільні зміни, які відбулися за останні півроку не дають сьогодні старим партіям можливість в повній мірі реагувати на зміни, які є перед Україною.

Моя країна хвора і її треба лікувати. Країна невпинно скочується у прірву економічної депресії, масового безробіття та тотального зубожіння населення. Те, що відбувається сьогодні з країною — це вибір влади, а не народу. Люди прагнуть миру, стабільності, та відродження країни.

Україна втомилась від громадянських потрясінь, економічних експериментів та політичного радикалізму. Країні потрібен новий суспільний договір, в основу якого буде закладено принципи соціальної справедливості, рівності перед законом, суспільної безпеки, гарантій прав та свобод людини і громадянина.

Україні потрібен мир. Настав час компромісу, подолання внутрішніх суперечок, початку суспільного діалогу про наше майбутнє.

Україна має знову стати країною, в якій людина може жити без страху перед завтрашнім днем, стати країною вільного діалогу, в якій можна без страху висловлювати свої думки та політичні позиції, країною дружньою для бізнесу, інвестицій та підприємницької ініціативи.

Мої цілі:

Засвідчити прагнення України до збереження позаблокового статусу.

В управлінні державою основними критеріями повинні бути професіоналізм, патріотизм і відповідальність. Об'єднати громадян усіх регіонів України навколо спільних та істинних цінностей: подолання та запобігання корупції, захисту і розвитку справедливого, успішного, соціально відповідальної держави.

Забезпечити зміцнення обороноздатності країни, соціального захисту військовослужбовців, правоохоронців та їх сімей, членів родин загиблих і поранених учасників воєнних дій. Роззброїти всі незаконні воєнізовані формування.

Активізувати процес децентралізації влади задля повноцінного забезпечення права територіальних громад на розвиток.

Затвердити національний план відродження Донбасу. Забезпечити державну підтримку сімей, які втратили житло, члени яких загинули або отримали поранення внаслідок конфлікту на сході України.

Зменшити негативні наслідки ратифікації Угоду про асоціацію з ЄС через затвердження Державної програми підтримки національних виробників.

Зупинити скорочення працівників бюджетної сфери.

Створити в усіх регіонах України територіально доступну, ефективну, професійну систему охорони здоров'я із застосуванням новітніх діагностичних і лікувальних технологій. Зберегти право на безкоштовну медицину для малозабезпечених верств населення.

Підвищити соціальний захист молодих родин, збільшити виплати допомоги при народженні кожної наступної дитини та виплати допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.

Сьогодні ми всі спільно маємо знайти шлях до відродження України. Ми повинні навчитися чути одне одного, знаходити компроміси, разом відбудовувати країну. Необхідно відкинути політиканство, приниження, засудження тих,хто висловлює інші думки.

Повернемо країні майбутнє, а громадянам – впевненість у завтрашньому дні!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org