Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Демішева Олена Вікторівна

Демішева Олена Вікторівна

Демішева Олена Вікторівна

Одномандатний виборчий округ 30
Партія, що висунула Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7471 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 218 від 09.08.2012
Відомості про кандидата народилася 2 липня 1983 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрисконсульт, ДП "Проектний інститут "Дніпродзержинськцивільпроект", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

 

Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка)

по 30 одномандатному виборчому округу

Демішевої Олени Вікторівни

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори,  виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я  народилась і виросла у місті Дніпродзержинську, у якому створюється промислова потужність країни, де народжуються чемпіони, талановиті металурги, вчителі. Громада міста завжди для мене стояла і буде стояти на першому місці. На жаль, сьогодні, всім дніпродзержинцям зрозуміло, що керівники країни та міста не спроможні виконати це відповідальне завдання, використати надані їм повноваження на користь держави та людини.

Місто потребує системних змін, тому я вирішила  балотуватися до Верховної Ради від партії УДАР. Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує розвиток Дніпропетровщини та країни загалом.

Досі остаточно не вирішене питання щодо переселення мешканців Самишиної балки, продовжує погіршуватися екологічний стан регіону, хвостосховища колишнього ВО «ПХЗ» перебувають в аварійному стані, вся житлово-комунальна сфера міста потребує системної модернізації.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників. 

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

Запровадити сувору персональну відповідальність державних службовців за нецільове використання бюджетних коштів.

Скасувати ганебну пенсійну, медичну та земельну реформи, які направлені на погіршення життя пересічних українців.

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років.

За рахунок цих коштів:

Здійснити ремонт мiських дорiг, зокрема, вул. Запорізької, пр. Леніна, пр. Аношкіна, пр. Металургів, вул. Таманської та ремонт проблемних автошляхів. 

Забезпечити жорсткий контроль за дотриманням екологічного законодавства. Здійснення термінових заходів щодо екологізації господарської діяльності, усунення причин негативного антропогенного впливу на якість навколишнього середовища. Впровадження нових стандартів екологічної безпеки продуктів харчування. Підвищити якість питної води в нашому місті.

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання. 

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org