Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Деркач Микола Іванович

Деркач Микола Іванович

Деркач Микола Іванович

Одномандатний виборчий округ 27
Партія, що висунула Народна Партія
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5913 від 02.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 141 від 03.08.2012
Відомості про кандидата народився 25 червня 1949 року в хуторі Дорошенко Шовгенівського району Адигейської автономної області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Народної Партії, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Народна Партія.

 

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата від Народної Партії

Деркача Миколи Івановича

на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року


Життя ніколи не почне покращуватися, поки ми самі не докладемо до цього своїх зусиль. Це знають аграрії Дніпропетровщини, з якими я довгий час співпрацюю. «Що посіє

ш, те й пожнеш» — ця народна мудрість добре відома кожному з нас.

Країну потрібно будувати не с тими, хто більше та краще пообіцяє, а з тими, в кого є досвід, хто знає, як діяти — з фахівцями. Впевнений, для того, щоб поліпшити якість життя, потрібно підвищити рівень політиків, обираючи тих, хто не заплямував свою репутацію.

Я сам особисто голосую за людяність, чесність та відповідальність! Ці якості повинні бути екзаменом для депутатів, які будуть представляти виборців у Верховній Раді.

Основою для майбутнього держави мають стати:

  • Міцна законодавча та економічна база;
  • Розвиток соціальної інфраструктури в сільських районах та містах;
  • Доступна та якісна медична допомога;
  • Гідна освіта для тих, хто бажає навчатися.

Закони для розвитку, економіка для добробуту!

Держава не може жити відокремлено від свого народу. Верховна Рада повинна бути місцем прийняття не тільки політичних рішень. Сьогодні необхідно зосередитись на програмі економічного зростання.

Моїми пріоритетами в цьому напрямку є розвиток енергонезалежних підприємств, підтримка державою виробництв, які впроваджують інноваційні технології як в сільському виробництві, так і в промислових галузях.

Вважаю, що чим активніше та без зайвих перешкод  українці будуть створювати свої невеликі підприємства, тим більше людей буде мати не сезонний підробіток, а постійне джерело доходів.

Українське село — основа економіки!

Як сказав один успішний дніпропетровський аграрій: «Держава повинна не стільки допомагати, скільки не заважати!». Потрібно створити гарантовані законом основи для розвитку аграрного сектора із запровадженням державного замовлення на сільгосппродукцію за справедливими закупівельними цінами.

Я буду наполягати на створенні привабливих умов життя на селі, на формуванні нових робочих місць та поверненні молоді в оновлені села.

Здоров`я нації — питання державної безпеки!

Завдання держави — забезпечити своїх громадян доступною і якісною медичною допомогою! Я спрямую свої зусилля на вирішення проблеми укомплектування фахівцями державних установ закладів охорони здоров`я та гідної оплати роботи спеціалістів.

Вважаю за необхідне зробити масово доступним оздоровлення в літніх таборах та санаторіях через систему соцстраху та ввести заборону на передачу об`єктів Укрпрофоздоровниці, баз відпочинку та санаторіїв у приватні руки. Що побудоване народом-повинно служити народу!

Переконаний, що для села важливо забезпечити ФАПи необхідними засобами надання первинної невідкладної допомоги та поширити мережу соціальних аптек з гарантованими державою цінами на ліки!

Якісна освіта — майбутнє заможної держави!

Освіта має бути цікавою і стимулювати до набуття професії. Випускник повинен здобути гарантоване перше робоче місце за своєю спеціальністю, а не стикатися з проблемою, коли на роботу беруть тільки з досвідом.

Вважаю за потрібне запровадити «навчання під заказ» — за замовленням роботодавця; відродити мережу безоплатних спортивних гуртків при школах, повністю забезпечити села та міста шкільними автобусами; приділити увагу ліквідуванню черг в дитячих садках.

Потрібно дати молоді шанс реалізувати себе на Батьківщині, а не за кордоном!

Я виступаю за новий механізм керування державою, коли закони приймає не підконтрольна більшість, а здоровий глузд та професійний підхід.

Великі кошти вкладають в рекламу на виборах не задля вищої справедливості. Моя програма без гасел, без набридливої реклами, натомість про мене говорить досвід і розуміння реальних потреб держави!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org