Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » «Єдиний кандидат від криворіжців – Юрій Вілкул» –стверджує сам учасник виборчих перегонів

«Єдиний кандидат від криворіжців – Юрій Вілкул» –стверджує сам учасник виборчих перегонів

«Єдиний кандидат від криворіжців – Юрій Вілкул» –стверджує сам учасник виборчих перегонів

Кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу розпочав свою агітацію з зовнішньої реклами. Так, місто прикрашають білборди з достатньо самовпевненим твердженням від Юрія Вілкула.

28 лютого спостерігачами ОПОРИ зафіксовано білбоди з агітацією самовисуванця Юрія Вілкула. Білборди стилізовано під зовнішню агітацію від «САМОПОМОЧІ», використані корпоративні кольори партії. На фото зображено Ю. Вілкула та надпис: «Юрий Вилкул. Единый кандидат от криворожан».

Цікавим є той факт, що темою попередніх віче, було саме висування єдиного кандидата від демократичних сил на противагу Ю. Вілкулу. Але це питання так і не було узгоджено. 

Згідно зазначених реквізитів - таких білбордів по місту розміщено 120 екземплярів. Повний текст реквізитів - Надруковано ФОП Составова Ю. Ю. на замовлення кандидата на посаду Криворізького міського голови Вілкула Ю. Г., тираж 120 шт. Відповідальний за випуск Акімова М. Д.

Нагадуємо, що друк та розміщення агітаційних білбордів, за Законом України має сплачуватись з виборчого фонду кандидата.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org