Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дитсадочки Кривого Рогу збирають підписи за російську мову

Дитсадочки Кривого Рогу збирають підписи за російську мову

З ініціативи Партії регіонів у Дніпропетровській області почалася громадська акція «Мы хотим говорить на русском языке!», проведення якої намічено з 11 червня 2012 року до 02 липня. У всіх районах області розгорнуто намети Партії регіонів, активісти збирають підписи на підтримку законопроекту «Про основи державної мовної політики», який Верховна Рада прийняла в першому читанні.

Але окрім офіційно заявлених наметів збір підписів йде за допомогою адміністративного ресурсу. Так громадські спостерігачі «Громадянської мережі ОПОРА» виявили агітаційні листівки та підписні листи у дошкільних закладах м. Кривого Рогу. Як прокоментували вихователі дитячих садочків: «Це завдання від РАЙВНО».

Розрахунок ПАРТІЇ РЕГІОНІВ – це повернути до себе втрачений електорат у історично «своїх» східних регіонах. Адже акція зі таким слоганом не відповідає дійсності – розмовляти на російській мові ще нікому не забороняли. А от як маніпулювання громадської думкою – це чудова технологія. Але за спостереженнями громадських спостерігачів ОПОРИ виборці Дніпропетровської області вже не так активно реагують на ці маніпуляції. За опитуваннями населення багато людей ідентифікують цю акцію як маніпуляцію та акцентують увагу на інших проблемах суспільства.

Зважаючи все це Партія регіонів на даний момент може і не отримати того ефекту, на який сподівається, тому «мовний козир» може бути розіграний ще раз незадовго до виборів.

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org