Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дивіться «Дорогі депутати» на «5 каналі»

Дивіться «Дорогі депутати» на «5 каналі»

Дивіться «Дорогі депутати» на «5 каналі»

З 16 червня телепередача «Дорогі депутати» буде виходити щонеділі о 20.10 в ефірі «5 каналу». Тепер робота українських парламентарів стане більш зрозумілою та публічною для значно більшої аудиторії та кількості виборців.

Журналісти Юлія Банкова та Андрій Сайчук пояснюватимуть громадянам, ЩО таке Парламент та ЯК він працює. Саме тут ведеться тотальне спостереження за діяльністю та бездіяльністю депутатів в стінах Верховної Ради, у комітетах та округах.

При підготовці передачі будуть використовуватись аналітичні матеріали та інфографіка мережі ОПОРА. Репортажі з парламентських кулуарів та округів, в яких депутати обіцяли працювати з виборцями додадуть уявлення про сумлінність виконання народними обранцями своїх прямих обов'язків.

Андрій Сайчук: «Для нас важливо, що програма виходитиме в ефірі 5-го, який має більшу аудиторію (ніж ТВі - де ми виходили раніше). Ми віримо, що завдяки нашій програмі діяльність Верховної Ради стане прозорішою, а це, в свою чергу, зробить Парламент впливовішим. Наша програма - це не критика парламентаризму, це, радше, спроба разом застановитися, як зробити його ефективнішим».

Юлія Банкова: «Депутати забувають про людей, отримавши заповітний мандат, не вважають за потрібне звітувати перед виборцем про свою роботу. Ми їм про це нагадуємо. Так само і люди - забувають про депутатів, мовляв, - це небожителі, все одно нічим не допоможуть. А ми приїжджаємо і кажемо: «Ось приймальня, ось передвиборчі обіцянки. Йдіть і вимагайте». Важливо, щоб виборці знали, чим займаються нардепи. Утім, мета нашої програми - не критикувати. Ми хочемо, щоб парламент був впливовим. Серед змін, на які ми чекаємо - значне розширення аудиторії за рахунок покриття «5 каналу».

Дивіться щонеділі на «5 каналі» о 20.10, як «Дорогі депутати» мотивуватимуть власників мандатів до адекватної роботи, наближаючи їх до світових стандартів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org