Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дільнична виборча комісія у Дніпропетровську півдня працювала за відсутністю кворуму

Дільнична виборча комісія у Дніпропетровську півдня працювала за відсутністю кворуму

Дільнична виборча комісія у Дніпропетровську півдня працювала за відсутністю кворуму

На великій виборчій дільниці № 121088 (вул. Софії Ковалевської, 53а), замість 16 членів комісії півдня працювало лише вісім. Близько 08.30, в такому складі, за відсутності кворуму, було розпочато роботу, відбулося ранкового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст. 77 Закону України "Про місцеві вибори" дільнична виборча комісія не раніш як за 45 хвилин до початку голосування проводить засідання, під час якого відкривається сейф (металева шафа, кімната) з виборчими бюлетенями.

Згідно ч.4 ст. 27 Закону України "Про місцеві вибори" засідання виборчої комісії є повноважним за умови присутності на ньому більше половини членів комісії від складу цієї комісії.

Наведені порушення були засвідчені трьома виборцями та зафіксовані в Акті, складеному офіційним спостерігачем від Громадської мережі ОПОРА.

У зв’язку з цим, юристи ОПОРИ планують звертатись із позивною заявою до Дніпропетровського окружного адміністративного суду, з метою визнати голосування на даній виборчій дільниці недійсним.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org