Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпродзержинськ оголошує «НІ» корупції

Дніпродзержинськ оголошує «НІ» корупції

Дніпродзержинськ оголошує «НІ» корупції

9 квітня в Дніпродзержинську почав працювати місцевий філіал Київського комітету по боротьбі з корупцією. Керівником призначений громадський діяч Володимир Бабенко. Саме він розповів про початок активної діяльності комітету. До комітету можна звертатися усим, хто  потребує соціального , правового та іншого захисту, а також для тим , хто готовий реалізувати свої енергію і можливості для припинення зловживань в усіх сферах нашого життя.

«Ми не ставимо собі за мету зробити нашу організацію масовою. Організаційні та інші здібності Комітету визначаються, перш за все, його інтелектуальним потенціалом, професійними здібностями, реальними можливостями вирішувати конкретні завдання, і, звичайно ж, бажанням досягати поставлених цілей. Це стосується як керівництва організації, так і кожного володаря посвідчення повноважного представника нашої спільноти. Хотілося б особливо відзначити, що приналежність до нашого Комітету не дає права порушувати закон України або зловживати повноваженнями» - сказав Володимир Бабенко.

Цікаво, що комітет активізував свою роботу саме під час виборчого процесу. Певно, що вибори Президента 2014 стали каталізатором активної діяльності організаціїї. І недивно, адже виборча кампанія, як правило, супроводжується низкою правопорушень: використання адмін ресурсу, порушення законодавства, неправомірна діяльність виборчих комісій, тощо. Саме тому, працездатність комітету зараз у край важлива.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org