Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровцям розказали про нові державні програми співфінансування

Дніпропетровцям розказали про нові державні програми співфінансування

Дніпропетровцям розказали про нові державні програми співфінансування

21 липня активісти двох громадських організацій Дніпропетровська об’єднались, щоб провести інформаційну кампанію для мешканців міста під гаслом «Забезпеч себе теплом взимку». Акція, організована представниками Громадянської мережі ОПОРА та Дніпропетровської міської організації «Позиція», відбулась біля парку ім. Шевченка. Відпочиваючі мали можливість дізнатися про основні методи енергозбереження у побуті та ефективні способи утеплення власної оселі.

Особливу увагу у роз’яснювальній роботі члени громадських організацій приділили ознайомленню населення з новими державними, обласними та місцевими програмами підтримки енергоефективних проектів для ОСББ та житлового сектору.

Зокрема, місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко розказав городянам про існуючі можливості використання бюджетних коштів для співфінансування термомодернізації будівель та будь-яких заходів з енергозаощадження для їхніх квартир. «Звертатись за наданням кредитів із державним відшкодуванням на території Дніпропетровська жителі можуть у відділення Укргазбанку та Ощадбанку», – додав Вадим Головченко.

Зацікавленим слухачам для проведення персональних консультацій надавались додаткові інформаційні матеріали та контакти експертів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org