Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: безкоштовне медичне обстеження від «Партії «Відродження»

Дніпропетровщина: безкоштовне медичне обстеження від «Партії «Відродження»

Дніпропетровщина: безкоштовне медичне обстеження від «Партії «Відродження»

В місто Павлоград вдруге приїхав Мобільний медичний центр з логотипом «Партія «Відродження». Всі бажаючі могли записатися на перевірку здоров’я.

Медичний центр на колесах розпочав свою роботу на центральній площі м. Павлограда. Автівка приїжджає у місто вже вдруге - перший раз вона з’явилась на центральній площі міста в серпні місяці. Мобільний центр пропонує мешканцям безкоштовне обстеження. В інформаційному бюлетені партії анонсовано: «Этот мобильный центр порадует лучшим медицинским сервисом всех, кто хочет проверить своё здоровье».

Поряд з мобільним центром розташовано намет з якого роздають газети з логотипом «Партії «Відродження», здійснюють запис на перевірку здоров’я та обіцяють передзвонити.

Представник ОПОРИ звернувся за коментарями до пані Вікторії, яку представили як відповідальну, та вона порадила звертатись у штаб, посилаючись на те, що працює зовсім нещодавно і інформацією не володіє. У штабі на дзвінки ніхто не відповідає.

Нагадуємо, що офіційно, реєстрація кандидатів почнеться з 21 вересня. І тільки після реєстрації кандидати набувають офіційного статусу суб’єктів виборчого процесу.

Згідно п. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори 2015»: Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org