Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Збільшення кількості самореклами

Збільшення кількості самореклами

Збільшення кількості самореклами

В м. Дніпропетровську збільшуються прояви самореклами ймовірних кандидатів. Рекламу поширюють у вигляді листівок та плакатів на дитячих батутах, а у громадському транспорті зафіксовані прояви чорного піару.

У найбільших торговельних центрах Дніпропетровська (Мост-сіті центр, Каскад-Плаза, Наша правда) встановили рекламні стелажі з гаслом "Правда - лучший агитатор". На стелажах розміщені листівки Олександра Вілкула (Опозиційний блок). Такі ж листівки розповсюджують і з наметів О. Вілкула. На листівках відсутні вихідні дані.

На набережній розгорнув свою рекламу ще одни ймовірний кандидат у мери Дніпропетровська – Загід Краснов. Реклама розміщена на дитячих батутах, їх прикрашає плакат із надписом «Загід Краснов».   

На дисплеях у маршрутці №120 (перевізник ТОВ "Автотранссервіс", рекламна агенція ТОВ "Цифрові медіа ресурси") з періодичністю 6 хвилин на моніторі з'являеться рухомий рядок з чорним піаром направленим проти Бориса Філатова («УКРОП»). В тексті зазначено: «Филатов вручну перераспределяет городской бюджет, что бы пиариться за счет самих горожан». Вказаний підпис невідомої організації "Комунальний контроль".

Нагадуємо, що офіційно, реєстрація кандидатів починається 21 вересня. І тільки після реєстрації кандидати набувають офіційного статусу суб’єктів виборчого процесу до яких застосовуються норми Закону України «Про місцеві вибори». 

Згідно п. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори 2015»: Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org