Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: Дільничні комісії 28 виборчого округу працюють з незначними порушеннями

Дніпропетровщина: Дільничні комісії 28 виборчого округу працюють з незначними порушеннями

Дніпропетровщина: Дільничні комісії 28 виборчого округу працюють з незначними порушеннями

Станом на 10 годину день виборів в окрузі №28 (Центр: місто Дніпропетровськ, Ленінський район. ОВО включає: Ленінський район міста Дніпропетровська, частина Амур-Нижньодніпровського району) всі дільниці відкрилися вчасно, та трапляються поодинокі випадки порушеннь.

До 10 години окружна виборча комісія №28 так і не змогла передати до ЦВК дані про кількість виборців, внесених до списку виборців на момент початку голосування, та кількість виборців, які голосують за місцем перебування. За словами члена комісії Марини Куценко існують проблеми зв'язку з сервером ЦВК і системні адміністратори не можуть надіслати дані. ОВК отримала інформацію з усіх дільниць округу. Згідно з частиною 10 статті 84 Закону України "Про вибори народних депутатів України": "Окружна виборча комісія передає зазначені відомості по відповідному одномандатному округу до Центральної виборчої комісії через автоматизовану інформаційно-аналітичну систему не пізніше 10 години дня голосування".

На декількох дільницях спостерігачі ОПОРИ зафіксували присутність сторонніх осіб. Так на дільниці (№ 121382 (вул.Братів Трофімових, 213Б, м.Дніпропетровськ, ОВО №28) були присутні 2 офіційних спостерігачі від партії "Батьківщина", хоча закон дозволяє присутність лише 1 особи від суб'єкта виборчого процесу. На дільниці (№121394 просп.Калініна, 55, корп.1, м.Дніпропетровськ ОВО №28) в приміщенні для голосування перебували представники міліції, що також заборонено законом (част. 3 ст. 34 Закону). Після звернення до голів комісій згадані особи залишили приміщення для голосування.

Перед початком голосування деякі дільниці округу №28 зіткнулися з нестачею пломб для опломбування виборчих скриньок. У різних комісіях проблему вирішували по різному; деякі встановили менше скриньок, деякі склали акти про опломбування скриньок в інший спосіб. Також на окремих дільницях не виявилося інформаційних плакатів кандидатів в одномандатному окрузі, оскільки такі плакати надійшли до ОВК лише опівдні 25 жовтня. Станом на 10 годину 26 жовтня члени комісії здійснюють доставку плакатів, які не встигли отримати дільничні комісії.

На дільниці №121390 (вул.Будьонного, 52, м.Дніпропетровськ) виборець виніс з приміщення бюлетень для голосування. Спостерігач ОПОРИ помітив це і попросив виборця повернутися на дільницю та вкинути бюлетень в скриньку. У відповідь на це виборець на очах спостерігача розірвав бюлетень. Спостерігачем складено акт про порушення.

 

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org