Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: «дні тиші» на 26-му окрузі

Дніпропетровщина: «дні тиші» на 26-му окрузі

Дніпропетровщина: «дні тиші» на 26-му окрузі

Три тижні передвиборчої кампанії в Україні практично ніяк не зачепили округ №26, до якого входять Бабушкінський і частина Кіровського району м. Дніпропетровськ.

Про вибори тут нагадують лише поодинокі білборди, стандартні для інших регіонів України. Найбільшу активність проявляють політичні партії "Батьківщина" та"Народний фронт". Від політичних "важковаговиків" не відстають новачки, маловідомі широкому загалу: "Блок лівих сил України" та аграрне об'єднання"Заступ", яке очолює колишня голова Київської обласної держадміністрації та помічниця Віктора Ющенка Віра Ульянченко. Також на окрузі можна побачити рекламу "Сильної України" Сергія Тігіпка.

На окрузі №26 ЦВК досі не зареєструвала жодного кандидата. Ніякої активності можливих кандидатів не помічають і мешканці округу. На відміну від виборів 2012 року жоден кандидат не проводить зустрічі з виборцями, відсутня політична агітація мажоритарників, не встановлені агітаційні намети. Ніхто не лагодить ліфти і під'їзди та не відкриває дитячі майданчики, як це було на попередніх парламентських виборах.

З 2012 року біля дитячої поліклініки №1 (вул. Панікахи, 53) вхід на дитячий майданчик прикрашає арка з рекламою "Партії регіонів" та Олександра Вілкула. Наразі відомо, що "Партія регіонів" взагалі відмовилась від участі у виборчій кампанії, а сам Олександр Вілкул досі не оголосив своїх виборчих планів. Чи стане цей випадок прикладом незаконної агітації, стане відомо згодом.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org