Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: Голова райради використовує адміністративний ресурс

Дніпропетровщина: Голова райради використовує адміністративний ресурс

Дніпропетровщина: Голова райради використовує адміністративний ресурс

Голова Красногвардійської районної ради збирає директорів шкіл та закликає зробити все для перемоги кандидата Загіда Краснова.

Голова Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради Лещенко Олексій Васильович провів низку персональних зустрічей з директорами шкіл, які розташовані на території Красногвардійського району.

Під час зустрічей О. Лещенко в ультимативній формі заявляв, що треба підтримати кандидата в народні депутати Краснова З.Г. і зробити все можливе для його перемоги. Голова райради наголошував, що розраховує на суттєву підтримку і повне розуміння з боку керівництва навчальних закладів. Інформацію надали працівники освітянської сфери Красногвардійського району і попросили не вказувати їх прізвища, так як бояться звільнення.

Краснов Загід Геннадійович – кандидат в народні депутати України від партії «Громадська сила» в межах ОВО №25 (Центр: місто Дніпропетровськ, Красногвардійський район. ОВО включає: частина Амур-Нижньодніпровського району, Красногвардійський район міста Дніпропетровська). З. Краснов одіозний політичний та громадський діяч, підприємець, голова наглядової ради ОАО «Дніпропетровський стрілочний завод». Лідер Всеукраїнської громадської організації «Громадська сила». Двічі обирався депутатом Дніпропетровської міської ради у 2002 та 2006 роках. У 2007—2010 рр. був лід ером коаліції Дніпропетровської міської ради «Рідний Дніпропетровск».

Згідно п.1 ст.74 Закону України “Про вибори народних депутатів України”: Участь у передвиборній агітації забороняється органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org