Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: «Гучний день тиші»

Дніпропетровщина: «Гучний день тиші»

Дніпропетровщина: «Гучний день тиші»

На нашому сайті було залишене повідомлення, що на Дніпропетровщині «День тиші» - 24 травня, був порушений значною кількістю агітації від кандидатів П. Порошенка та В. Коновалюка.

Агіт-продукція від П. Порошенка, взагалі, була без зазначення вихідних даних. На великих наліпках є, а на маленьких — нема. Загальна кількість біл-бордів та сітілайтів лише на трьох вулицях (пр. Героїв, Запорізьке шосе, пр. Гагаріна) перевищує 50 штук.

Прихована агітація Валерія Коновалюка у "день тиші" виглядала досить кричуще. На біл-бордах значилось: «БЛАГО ДАРУЮ. Благодійна організація». Підпис самого Валерія Коновалюка займає майже третину плакату.

Нагадуємо, що будь-яка агітація у цей день заборонена законом.

Відповідно до п. 17 ст. 64 Закону України про вибори Президента України, публікація агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, розповсюдження виборчих листівок, розклеювання виборчих плакатів, публічні заклики голосувати за чи проти кандидатів на пост Президента України та розповсюдження політичної реклами з часу припинення передвиборної агітації забороняється. Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org