Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: Кореспондента газети «Точка опори» не пускають на виборчу дільницю

Дніпропетровщина: Кореспондента газети «Точка опори» не пускають на виборчу дільницю

Дніпропетровщина: Кореспондента газети «Точка опори» не пускають на виборчу дільницю

У Дніпропетровську кореспондента газети «Точка опори» не пускають на виборчу дільницю №121481, Ігренський виправний центр №133, який знаходиться на вулиці Бехтерева, 5, Самарський район. На місці від кореспондента вимагали дозвіл Пенітенціарної служби. Слід зазначити що кореспондент також зареєстрований як спостерігач у цьому окрузі.

ОПОРА отримала коментар від заступника начальника виправного центру із соціально-виховної та психологічної роботи Зіневича Г.В.

«Я обіцяю вирішити це питання протягом 20-30 хвилин» - повідомив Зіневич.

Відповідно до п. 9 ст. 28 Закону України про вибори Президента України, на засіданнях виборчої комісії, у тому числі при підрахунку голосів та встановленні результатів голосування, на виборчій дільниці в день виборів чи в день повторного голосування у приміщенні, де проводиться голосування, мають право бути присутніми без дозволу чи запрошення відповідної комісії лише члени виборчих комісій вищого рівня, кандидати на пост Президента України, їх довірені особи (не більше однієї довіреної особи від одного кандидата), офіційні спостерігачі від кандидатів на пост Президента України, партій - суб’єктів виборчого процесу, від громадських організацій (разом не більше ніж по дві особи від одного кандидата на пост Президента України, від партії, від громадської організації), а також офіційні спостерігачі від іноземних держав і міжнародних організацій, представники засобів масової інформації (не більше двох осіб від одного засобу масової інформації).

 «Я обіцяю вирішити це питання протягом 20-30 хвилин» - повідомив Зіневич.

ОНОВЛЕНО: На 9.55 спостерігача допустили на дільницю.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org