Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: На ДВК 121171 зафіксовані три порушення.

Дніпропетровщина: На ДВК 121171 зафіксовані три порушення.

Дніпропетровщина: На ДВК 121171 зафіксовані три порушення.

У місті Дніпропетровськ, ОВК №26, на ДВК №121171, Жовтневий район зафіксовано три порушення законодавства.

Не внесено відомості про кількість отриманих бюлетенів в протокол про підведення підсумків.

Не підписан витяг списку виборців про голосування за місцем перебування. Відповідно до Закону про вибори Президента України ст. 77 п.2 для організації голосування виборців, не здатних пересуватися самостійно, за їх місцем перебування дільнична виборча комісія в останній день перед днем виборів на своєму засіданні виготовляє витяг із списку виборців за формою, встановленою Центральною виборчою комісією. Такий витяг невідкладно після його складення надається для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії.

 Не внесено відомості про кількість отриманих бюлетенів в протокол про підведення підсумків.

В малих скриньках для голосування за місцем перебування не кинуті перші протоколи. . Відповідно до Закону про вибори Президента України ст.77 п.11, голова дільничної виборчої комісії оголошує про те, що члени дільничної виборчої комісії відбувають для організації голосування виборців за місцем перебування. Голова дільничної виборчої комісії видає визначеним членам виборчої комісії витяг із списку виборців, складений відповідно до вимог частин другої і третьої цієї статті, та опломбовану або опечатану переносну виборчу скриньку, в яку при цьому опускає контрольний лист. У контрольному листі зазначаються номер виборчої скриньки, час виходу (година та хвилини) членів виборчої комісії для проведення голосування виборців за місцем перебування, кількість отриманих ними виборчих бюлетенів, прізвища членів дільничної виборчої комісії, яким видані виборчі бюлетені. Контрольний лист підписується присутніми членами виборчої комісії, підписи яких скріплюються печаткою виборчої комісії, та, за бажанням, кандидатами, їх довіреними особами, офіційними спостерігачами.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org