Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: Недообладнані дільниці

Дніпропетровщина: Недообладнані дільниці

Дніпропетровщина: Недообладнані дільниці

На дільничній виборчій комісії №121624 (велика) по вул.Каткова, 25, м.Кривий Ріг, виборчого округу №37 спостерігачі ОПОРИ зафіксували недостачу стаціонарних скриньок для голосування.

 З 6 обов’язкових скриньок виставлено лише 4, та дві з них заставлені переносними скриньками та перекриті отвори для вкидання бюлетенів. Голова прокоментувала це так: «Нам так зручно».

Спостерігачі написали в окружну виборчу комісію скаргу про бездіяльність щодо забезпечення дільниці виборчими скриньками, та склали акт про виявлення порушення Закону.

ОВО №37 (Центр: місто Кривий Ріг, ОВО включає: частина Інгулецького, частина Тернівського районів міста Кривого Рогу, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони),

Стаття 83 п. 6 Закону України «Про вибори народних депутатів України» Кожна виборча дільниця забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок - стаціонарних (великих) та переносних (малих). Для голосування використовуються виборчі скриньки, виготовлені з прозорого матеріалу за розмірами, встановленими Центральною виборчою комісією. Кожній виборчій скриньці присвоюється власний номер, який проставляється на цій скриньці. Мала виборча дільниця повинна мати не менше двох стаціонарних виборчих скриньок, середня - не менше чотирьох стаціонарних виборчих скриньок, велика - не менше шести стаціонарних виборчих скриньок. Кожна виборча дільниця повинна мати не менше двох переносних виборчих скриньок. Стаціонарні виборчі скриньки встановлюються у приміщенні для голосування так, щоб виборці при підході до них мали можливість проходити через кабіни (кімнати) для таємного голосування. Порядок виготовлення, обліку, використання та зберігання виборчих скриньок визначається Центральною виборчою комісією.

 

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org