Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: Несвоєчасне внесення змін до спісків виборців

Дніпропетровщина: Несвоєчасне внесення змін до спісків виборців

Дніпропетровщина: Несвоєчасне внесення змін до спісків виборців

На дільничній виборчій комісії №121163, 26 округу були внесені зміни до списків виборців. Члени ДВК дописали себе до списків у день голосування.

23 травня 2014 року була прийнята постанова щодо внесення членів виборчої дільниці до списків виборців на ДВК № 121163. Але до 25 травня члени комісії так і не внесли себе до списків виборців. замість цього, це зробили безпосередньо в день голосування.

Члени комісії визнають своє порушення та виправдовують себе відсутністю досвіду.

 Інформацію надала спостерігач Інформаційної платформи «За демократичні вибори»» Бірюкова Катерина.

Відповідно ст.35 п.3, у день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться. Відповідно до ст. 35 п.8, Голова, заступник голови або секретар дільничної виборчої комісії в день голосування виправляють неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), дати народження, номера будинку, квартири місця проживання - в разі якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який прибув на виборчу дільницю для голосування. Таке виправлення засвідчується підписом голови або заступника голови чи секретаря дільничної виборчої комісії у графі "Примітки"© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org