Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: перша – пішла!

Дніпропетровщина: перша – пішла!

Дніпропетровщина: перша – пішла!

Центральна виборча комісія зареєструвала першого кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі Дніпропетровської області. Ним виявилася мешканка Кривого Рогу, активістка майдану Ірина Туровська.

На виборах до українського парламенту 2012 року Туровська також балотувалася як самовисуванець по самому 32-му округу і в результаті зайняла п’яте місце серед восьми кандидатів. Прикметно, що на попередніх виборах до Верховної Ради Туровська була єдиним самовисуванцем у своєму окрузі. Перемогу ж в окрузі тоді здобув представник Партії регіонів, другою стала кандидат від ВО «Батьківщина», а третім – висуванець Компартії.

Одномандатний виборчий округ №32 знаходиться в центральній частині міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. Його межі охоплюють весь Довгинцівський район та частину Саксаганського району Кривого Рогу.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org