Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: Потенційний кандидат в мери Кривого Рогу позиваеться до суду

Дніпропетровщина: Потенційний кандидат в мери Кривого Рогу позиваеться до суду

Дніпропетровщина: Потенційний кандидат в мери Кривого Рогу позиваеться до суду

Костянтин Караманіц («Партія «Відродження») звернувся до суду з п’ятьма позовами проти криворізької газети «Пульс. Новости, факты, комментарии». Як стверджує кандидат, видання регулярно звинувачує його у крадіжках грошей через підприємство, не маючи на те жодних підстав.

Інформація про позови К. Караманіца була розміщена у «Домашній газеті» та на особистому сайті кандидата. Чотири позови подані щодо захисту гідності, а в останньому депутат Криворізької міської ради вимагає скасування реєстрації газети.

На один з позовів суд відреагував забороною виданню публікувати будь-які матеріали з використанням прізвища Караманіца. Інформації стосовно інших позовів в штабі не надають. Але К. Караманіц зазначає, що чекає на хвилю бруду зі сторони Олександра Вілкула («Опозиційний блок»), адже саме він є засновником фонду «Будущее Кривбасса», а фонд засновником вищевказаного видання. Також потенційний кандидат в мери міста згадує про утиски під час минулих виборчих кампаній, але має оптимістичні прогнози.

Нагадуємо, що відповідно до п. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»: «Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.»© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org