Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: Потенційного кандидата в мери Кривого Рогу звинувачують у дезертирстві

Дніпропетровщина: Потенційного кандидата в мери Кривого Рогу звинувачують у дезертирстві

Дніпропетровщина: Потенційного кандидата в мери Кривого Рогу звинувачують у дезертирстві

Інтернет-видання «Перец Криворожский» продовжує, на своїх сторінках, публікувати матеріали у яких фігурують ймовірні кандидати вибочих перегонів. Одна з останніх публікацій - інформація про потенційного кандидата в мери Юрія Милобога («Об’єднання «САМОПОМІЧ») та його дезертирство.

В статті йдеться про те, що партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ» ніби з «ідеальною репутацією», має досить сумнівну команду у м. Кривому Розі: Ольга Бондаренко – у минулому була ув’язнена за порушення Кримінального кодексу України; Микола Колеснік, який взяв на себе всю відповідальність перед київським керівництвом партії, а на даному етапі є ймовірним кандидатом від УКРОПа; Юрій Милобог, який за ствердженням авторів «Перца криворожского» взагалі не має права балотуватися в мери міста з причин дезертирства.

17 лютого 2015 року, Ю. Милобог отримав повістку до воєнкомату але з'явився туди із запізненням, причину якого не можна вважати поважною. Друга повістка, отримана 23 лютого 2015 була взагалі проігнорована, після чого було порушено кримінальну справу про ухилення від призову за мобілізацією, а також розпочато досудове розслідування (згідно з листів Довгинцівського районного відділу Криворізького міського управління головного управління МВС України).

Спостерігачеві ОПОРИ вдалося зв'язатися з журналістами ресурсу «Перец Криворожский» і дізнатись більше про діяльність активістів. «Видання розповсюджується з метою інформування мешканців Кривого Рогу про особливості політикумму в місті, про основних фігурантів виборчих перегонів в гумористичний та сатиричний спосіб. Всі матеріали грунтуються на документах та журналістських розслідуваннях (але вони великі, нудні та не цікаві) - тому обрано ось такий спосіб донесення інформації. Автори текстів та журналісти-розслідувальники є людьми безпартійними, не симпатизують і не підтримують жодну політичну силу на цих виборах» - заявив редактор спільноти Петро Ходак.

Раніше вже повідомляла про розповсюдження чорного піару з вищеназваного ресурсу (http://oporaua.org/news/8029-dnipropetrovshchyna-rozpovsjudzhennja-chornogo-pr-v-kryvomu-rozi)

Як зазначає сам Юрій Милобог, від армії він не переховується. Майбутній кандидат у мери регулярно допомагає воїнам АТО, про що свідчить безліч фотографій, які було продемонстровано спостерігачам ОПОРИ. Також Ю. Милобог є батьком трьох дітей, і наголошує на тому, що за законом не підлягає призову на військову службу під час мобілізації. Зазначає, що об’єктивність у виданні «ПК» відсутня та  підозрює замовність матеріалів. Також представник «Об’єднання САМОПОМІЧ» повідомив, що друкований варіант «Перца Криворожского» розноситься по поштових скриньках великим накладом, а це потребує значних фінансових ресурсів. 

Кількома днями пізніше до ОПОРИ звернулась і вищеназвана Ольга Бондаренко зі спростуванням інформації від «Перца Криворожского», стосовно свого кримінального минулого.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org