Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: Правоохоронці отримали сигнал, що приміщення ОВК №33 заміновано

Дніпропетровщина: Правоохоронці отримали сигнал, що приміщення ОВК №33 заміновано

Дніпропетровщина: Правоохоронці отримали сигнал, що приміщення ОВК №33 заміновано

На ОВО № 33 зі значним відривом перемагає кандидат від провладної партії, міліція отримала сигнал про замінування приміщення окружної.

27 жовтня міліція отримала повідомлення про те, що приміщення окружної комісії № 33 у м. Кривий Ріг заміновано. Приблизно о 16:30 всіх присутніх разом з членами комісії евакуювали на вулицю, у будівлі залишились правоохоронці та кілька осіб у штатському одязі.

О 16:50 у приміщення завели голову ОВК № 33 Олександра Мамро (Партія регіонів), після нього зайшли ще кілька осіб. Трохи згодом у будівлю зайшли кінологи з собаками і через декілька хвилин всіх очікуючих впустили всередину.

Представники міліції коментарів не дають, посилаючись на те, що роз’яснення буде давати їх прес-служба.

Станом на 16:40 окружною комісією оброблено 60,22% протоколів. З відривом майже у 7% від свого основного опонента Олега Малачевського (самовисування, член команди Олександра Вілкула), перемагає кандидат від Блоку Петра Порошенка – Костянтин Усов.

№ 33 (Центр: місто Кривий Ріг, Центрально-Міський район. ОВО включає: Дзержинський район, частина Інгулецького, частина Саксаганського районів, Центрально-Міський район міста Кривого Рогу, селище Авангард Криворізької міської ради)

 

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org