Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: прихована агітація від кандидатів

Дніпропетровщина: прихована агітація від кандидатів

Дніпропетровщина: прихована агітація від кандидатів

23 вересня 2014 р. в програмі «Від Першої Особи» на радіо "Эра", Олександр Вілкул відкрито піарив Політичну партію «Опозиційний блок» (https://vk.com/krivbas_revoluciya?z=video-65046727_169858289%2F5015a74b2bc0023572). В своїй промові кандидат наголосив: «В стране война, рушится экономика, то есть практически страна находится на грани катастрофы. И сегодня многие политики, общественные  деятели, волонтеры,  объединились в Оппозиционный Блок. И Я тоже буду баллотироваться как один из лидеров партии Оппозиционный Блок, в первую очередь для того что бы защитить и спасти нашу страну».

Як відомо, О.Вілкул екс-віце-прем’єр-міністр України, член Партії регіонів, а з березня 2014 року обраний у президію Політради ПР. На позачергові вибори народних депутатів іде під № 2 у виборчому списку «Опозиційного блоку».

Інший кандидат і соратник О. Вілкула по Партії регіонів – Костянтин Павлов, фігурує у сюжеті по ТРК «Рудана». У репортажі під назвою «Будинок дитини. Діти переселенців» від 16 вересня 2014 р., К. Павлов розповідає про досягнення фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива». Також коментар дає головний лікар закладу, про поміч будинку дитини, де фігурує ім'я самого К.Павлова. Сюжет не був відокремлений від інших, були відсутні будь-які позначки, які б свідчили про його належність до передвиборчої агітації (https://vk.com/rudana?z=video-10709789_170065200%2F34eab51c25ff3250fc)

К. Павлов кандидат по виборчому округу №31 (Центр – м. Кривий Ріг, Жовтневий район, частина Тернівського району міста Кривого Рогу, селища Гірницьке, Коломійцеве, села Новоіванівка, Тернуватий Кут Криворізької міської ради) – самовисування. У 2012 році обраний народним депутатом України від Партії регіонів. До цього займав посаду заступника міського голови Кривого Рогу – Юрія Вілкула.

Згідно із частиною 1 статті 68 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата у депутати або партію - суб'єкта виборчого процесу. Передвиборна агітація може здійснюватися в будь-яких формах і будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України та законам України. Згідно з частиною 17 статті 74 цього ж закону, усі матеріали передвиборної агітації повинні бути відокремленими від інших матеріалів і означені як такі.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org