Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: ручки з символікою Віктора Януковича для членів ОВК № 26

Дніпропетровщина: ручки з символікою Віктора Януковича для членів ОВК № 26

Дніпропетровщина: ручки з символікою Віктора Януковича для членів ОВК № 26

Засідання ОВК № 26 м. Дніпропетровська відбулось 8 вересня та вирізнилось низкою порушень.

На початку засідання членом комісії від партії «Батьківщина» був помічений стаканчик із ручками. Ручки були призначені для загального користування і містили передвиборчу символіку Віктора Януковича (2010 рік). Як відомо, проведення агітації членами комісії заборонено. Дивним є й той факт, що вищевказана символіка іде у розріз з партійною приналежністю головуючого складу. Після зауважень одного з членів комісії ручки були прибрані.

На будівлі, де знаходиться ОВК, відсутня відповідна табличка про розташування комісії. Приміщення не відповідає встановленим нормам - площа менше 80 кв.м. Немає належного забезпечення інвентарем – менше 50 стільців.

Через незнання української мови у голови комісії - Горбунова Віталія Олександровича (КПУ) виникли труднощі з проведенням засідання. Тому, комісією фактично керував секретар - Ткаченко Микита Олександрович (партія "Батьківщина"). Саме він вголос зачитав присягу, інші члени просто підписали текст.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org