Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровщина: В день голосування на дільницю підвезли бюлетені

Дніпропетровщина: В день голосування на дільницю підвезли бюлетені

Дніпропетровщина: В день голосування на дільницю підвезли бюлетені

Кандидат в депутати підвезла на виборчу дільницю 27 округу бюлетені, щоб дотримати належну кількість бюлетенів.

На вимогу кандидата в депутати Верховної Ради України Анжеліки Пилипенко (самовисування) до ДВК №121183, яка працює по вул. Лазаряна, 2, м.Дніпропетровськ, близько 18:00 було підвезено 152 бюлетені.

На зазначеній дільниці відповідно до списку – 1496 виборців, а дільничною комісією було отримано лише 1360 бюлетенів. Пилипенко А.А. звернулась до голови ДВК №121183 з вимогою дотримати належну кількість бюлетенів, що і було зроблено.

ОВО № 27 (Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район. ОВО включає: Жовтневий район, частина Кіровського частина Самарського районів міста Дніпропетровська)

Зазначений факт є порушенням  п.3 ст.82 Закону України «Про вибори народних депутатів»: «Окружна виборча комісія не раніш як за три дні до дня голосування, але не пізніш як за 24 години до дня голосування на своєму засіданні передає виборчі бюлетені дільничним виборчим комісіям відповідного округу. Виборчі бюлетені приймають не менш як три члени кожної дільничної  виборчої  комісії».

 

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org