Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровськ: Арештовано потенційного кандидата в депутати Краснова Загіда

Дніпропетровськ: Арештовано потенційного кандидата в депутати Краснова Загіда

Дніпропетровськ: Арештовано потенційного кандидата в депутати Краснова Загіда

У п’ятницю, 11 травня 2012 року в Дніпропетровську був затриманий відомий місцевий політик і благодійник Загід Краснов. Прокуратура відновила кримінальну справу за фактом ДТП 2008 року. Хоч інший потерпілий в цьому ДТП написав двічі відмову і справу була закрито, передавши її до архіву Генеральної  Прокуратури України ще 2009 року, на передвиборчий день її вирішили відкрити.

Нагадаємо, що партію «Громадська сила», яку очолює Загід Краснов, на виборах депутатів місцевих рад 2010 року не було допущено до реєстрації.  Сам Краснов балотувався на посаду мера міста Дніпропетровська від партії Наша Україна і опинився на  третьому  місці. Також він заявляв про свій намір балотуватися в депутати Верховної Ради 28 жовтня 2012 року.

14 травня Бабушкінський районний суд міста Дніпропетровська виніс рішення арештувати Загіда Краснова строком на 2 місяці. Адвокати арештанта плануються подати оскарження до Апеляційного суду найближчим часом.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org