Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровські школи встановлюють енергозберігаючі лампи.

Дніпропетровські школи встановлюють енергозберігаючі лампи.

Дніпропетровські школи встановлюють енергозберігаючі лампи.

У грудні 2014 року в рамках проекту Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» СШ №91 отримала близько 500 нових енергозберігаючих ламп. Завдяки заміні звичайного освітлення на енергозберігаюче у навчальному закладі досягли 22% економії електроенергії. За підрахунками педагогів завдяки заміні освітлення очікувана річна економія електроенергії у навчальному закладі складе близько 100 тис. грн. та  2 тис .кВ/год.

Довідково: «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» – проект Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні. Його мета підвищення рівня освіти та обізнаності споживачів з питань енергоефективного освітлення. Для цього розроблена всеукраїнська освітня шкільна кампанія.

Активна участь школи №91 в енергозберігаючих проектах допомагає місту зменшити викиди вуглецю в повітря і впроваджує у життя  прийнятий на сесії міськими депутатами Плану сталого енергетичного розвитку.

 

Вадим Головченко© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org