Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровські спостерігачі неодноразово попереджали спроби винести печатку

Дніпропетровські спостерігачі неодноразово попереджали спроби винести печатку

Дніпропетровські спостерігачі неодноразово попереджали спроби винести печатку

Голови дільничних виборчих комісій після підрахунку голосів під час транспортування виборчої документації до окружних виборчих комісій намагалися винести з приміщення дільниці печатку.

На дільниці 121 474, що в окрузі №24 виникла затримка з наданням копій протоколів спостерігачам від партій та громадських організацій. Секретар комісії  Р.О. Ритінкова невідкладно після підрахунку голосів, як того вимагає Закон «Про вибори народних депутатів», видала протоколи лише міжнародним спостерігачам від ОБСЄ, а решті спостерігачів обіцяли надати пізніше, після прийому документів окружною виборчою комісією. Міжнародні спостерігачі, маючи на руках документи, вже збиралися залишити дільницю. Однак, помітивши, що спостерігач від ОПОРИ стала на дверях і не давала проходу голові комісії Покотило Т.А., котра намагалась винести з собою печатку, вирішили залишитися до закінчення виборчого процессу на цій дільниці. Лише після зацікавлення ситуацією від ОБСЄ секретар комісії залишила печатку при собі і не віддала її голові, яка вирушала з протоколами до ОВК №24.

Подібна ситуація сталася й на дільниці 121350 округу №25, де спостерігач почула розмову секретаря і голови комісії Лешко Л.О та Якицької Н.М. про намір взяти із собою до окружкому й печатку. Задля дотримання законності виборів на цій дільниці, спостерігач голосно, в присутності всіх уповноважених осіб та спостерігачів від партій і кандидатів, заявила про те, що печатка має залишатися на дільниці, а виніс її за межі карається притягненням до кримінальної відповідальності. Після такого попередження печатку залишили на дільниці.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org