Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровські спостерігачі спостерігають за виборами у Василькові

Дніпропетровські спостерігачі спостерігають за виборами у Василькові

Дніпропетровські спостерігачі спостерігають за виборами у Василькові

Досвідченні спостерігачі дніпропетровського обласного осередку виїхали до Васильковського району для спостереження за резонансними виборами 2013.

2 червня 2013 року в Україні відбуваються позачергові вибори сільських, селищних та міських голів. Ці вибори були призначені 21 березня Верховною Радою України.

Сьогодні Громадянська мережа ОПОРА здійснює громадське спостереження на позачергових виборах Васильківського (Київська область) та  Берегівського (Закарпатська область) міських голів та організовує паралельний підрахунок голосів. Протягом дня Громадянська мережа ОПОРА планує активно інформувати ЗМІ та громадськість про перебіг виборів в цих містах.

У Василькові Київської обл. позачергові вибори проходять у зв’язку із достроковим припиненням повноважень  міського голови Сергія Іващенка. У жовтні 2012 року Васильківська міська рада достроково припинила повноваження Іващенка на підставі його особистої заяви.

Вибори у Василькові отримали значний загальнонаціональний та місцевий резонанс. Фракції у Верховній Раді України навіть були змушені шукати окремий компроміс щодо рішення про призначення  виборів в цьому місті.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org