Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровська поліція спільно з Громадянською мережею ОПОРА провела навчання по взаємодії у день виборів

Дніпропетровська поліція спільно з Громадянською мережею ОПОРА провела навчання по взаємодії у день виборів

Дніпропетровська поліція спільно з Громадянською мережею ОПОРА провела навчання по взаємодії у день виборів

14 листопада у Жовтневому відділі поліції Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області відбувся спільний інструктаж працівників правоохоронних органів, які здійснюватимуть охорону правопорядку в день голосування та при підрахунку голосів, і представників Громадянської мережі ОПОРА.

Навчання тривало більше години. На тренінгу були присутні близько 150 дніпропетровських поліцейських. Під час інструктажу юрист Громадянської мережі ОПОРА Ольга Рябуха звернула увагу слухачів на типові порушення виборчого законодавства.  

Оскільки на території Жовтневого району багато виборчих дільниць розташовано у студмістечках, то актуальним питанням для обговорення стало фотографування бюлетенів. Наприкінці навчання правоохоронці отримали пам’ятки з інформацією про основні порушення, які можуть бути в день виборів, та домовились з представниками ОПОРИ про взаємодію 15 листопада.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org