Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Дніпропетровський «Майдан» бере під контроль вибори Президента

Дніпропетровський «Майдан» бере під контроль вибори Президента

Дніпропетровський «Майдан» бере під контроль вибори Президента

Дніпропетровський «Майдан Січеслав» прийняв рішення спостерігати за виборами Президента. Починаючи з 16 квітня 720 активістів організації слідкуватимуть за виборчим процесом на наявність правопорушень та фальсифікацій.

Нещодавно 720 активістів на чолі з координатором Віктором Романенком створили громадську організацію «Майдан Січеслав» і прийняли рішення спостерігати за виборами Президента 2014. Майдан не підтримує жодного з кандидатів, головна мета організації – це контроль за виборами, аби вони відбулися чесно та прозоро.

«Ми йдемо безкоштовно працювати на дільниці, де потрібна наша допомога. Декілька десятків активістів вже запросили працювати на дільниці Індустріального району. Тому, 25 травня ми будемо брати участь у виборах як спостерігачі» - повідомляє координатор "Майдану" Віктор Романенко.

Нагадаємо, що «Майдан Січеслав» веде свою діяльність у місті ще з 23 листопада. З понеділка по п’ятницю "Майдан" збирає людей о 17:00 на Європейській площі. Щонеділі - о 12:00 на площі Героїв Майдану (колишня площа Леніна) на Народне віче. Щоб дізнатися про подробиці громадського спостереження, звертайтеся за багатоканальним телефоном: (056) 766 05 48.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org