Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Доценко Юрій Всеволодович

Доценко Юрій Всеволодович

Доценко Юрій Всеволодович
Одномандатний виборчий округ 37
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21556 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1293 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 15 квiтня 1961 року в місті Носівка Чернігівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 37

на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Доценко Юрія Всеволодовича

До народної держави та стабільної економіки

Сьогодні держава забула, навіщо вона існує, кому і чому вона має служити. Чиновники думають, що вони живуть виключно для себе. Потрібно нагадати їм, що у держави є борг і предмет турботи. Саме держава відповідальна за те, щоб народ міг жити гідно і щасливо. Щоб усі ми відчували себе впевнено і в безпеці. Щоб цікавої роботи вистачало на всіх. Щоб праця справедливо винагороджувалася. Щоб люди хотіли народжувати і ростити дітей. Як забезпечити народу можливість такого життя, - тільки про це і повинен думати український парламент. На зміну безвідповідального депутатського життя повинна прийти серйозна праця з відновлення державності, по витягуванню країни з глибокої воєнної , соціальної і економічної кризи.

1. Стабільне зростання економіки - база для всіх перетворень

Економіці потрібні зростання продуктивності праці і масштабна модернізація виробництва. Державі необхідно захистити позиції вітчизняного виробника на зовнішніх ринках. Важливо залучати не тільки фінансові ресурси, а й сучасні технології, нові ідеї.

Забезпечивши стійкість економічного зростання, ми забезпечимо твердість національної валюти і цінову стабільність при підвищенні заробітної плати та рівня зайнятості населення.

Реальним пріоритетом в діяльності парламенту має бути стимулювання підприємств середнього і малого бізнесу - для цього повинен бути забезпечений широкий і прозорий доступ до кредитних ресурсів. Ті підприємства, які створюють нові робочі місця, повинні мати значні пільги у вигляді суттєвого зниження податкових навантажень.

Ці завдання буду вирішувати як в масштабах держави, так і на території свого виборчого округу. Наш округ буде одним з найбільш привабливих в Україні для приватних і державних інвестицій. Тут розташовані великі промислові підприємства, і їх стійкий розвиток - запорука впевненості в майбутньому для всіх жителів округу.

2. Соціальний захист - гарантовано

Життєво важливі медичні послуги і ліки повинні бути доступні кожному і за стабільними цінами. Так само держава має захистити від цінових коливань основні продукти харчування - хліб, круп'яні вироби, молочні продукти, масло, овочі, цукор. Все це треба забезпечити на законодавчому рівні.

Освіта знову має стати якісною, масовою, доступною. У цій сфері потрібно прийняття термінових дієвих заходів.

Отримуючи державну пенсію, громадяни повинні мати можливість для повноцінного життя. Необхідно встановити такі мінімальні розміри пенсій, які зможуть забезпечити базові потреби кожної людини в харчуванні, житлі та лікуванні. Потрібно створити умови для повноцінного відпочинку наших пенсіонерів. Я також буду працювати і над захистом прав працюючих пенсіонерів.

3. Фінансування охорони здоров'я - на гідний рівень

Екстрена медична допомога має бути безкоштовною і якісною. Треба поетапно довести обсяги бюджетного фінансування системи охорони здоров'я до загальноєвропейського рівня. При цьому ключовими моментами в законодавчій діяльності бачу захист громадян від цінових стрибків на ринку ліків і посилення контролю над якістю медичних послуг і препаратів. Необхідно викорінити ганебну практику поборів з хворих.

4. Народу - реальну владу

Міцним і надійним фундаментом народовладдя має стати місцеве самоврядування. Його розвиток і розширення повноважень є принципово важливими. В інтересах територіальних громад необхідне реформування міжбюджетних відносин. Потрібно усунути бюрократичний апарат від вирішення питань розвитку громад.

Об'єднавши наші зусилля, ми зробимо Україну успішною країною, що займає у світовому співтоваристві гідне місце, а її громадян - вільними, забезпеченими і захищеними.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org